Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Zilveren brillenkoker, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel en versierd met graveerwerk. Voorzien van een velouren interieur. ca 70 gram. 13x3,5x1,2cm. MT.: vermoedelijk W. de Pleyt, Sch...
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met bronzen binnenbel. Ronde bel met gedreven bloemversiering en een los zilveren element met druivenbladeren. MT.:P.Roesgen, Schoonhoven, 1860-1864. Samengesteld. ø10x16cm...
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet met een gezaagde strooidop. MT.: Barker Ellis Silver Company, Birmingham, jl.:W:1971. ø6,5x18cm. ca 112 gram. In goede staat
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Kleine zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlen en ovaal decor, geplaatst op een ovale rand met filetbewerking. De bonbonmand heeft een parelrand. MT.: J.Krins, Schoonhoven, jl.: ...
Twee zilveren strooiers, 925/000, rond model op ronde voet met getorste rand. Gevuld met glazen binnenkanten. bruto gewicht 296 gram. Een enkele oneffenheid verder in goede staat.
Zilveren bestekset, 835/000, met 12 taartvorkjes, 12,5cm, 12 kleine lepeltjes, 8 cm, een suikerlepel, 11cm, en een taartschep, 22cm. Allen voorzien van een getorste steel bekroond met een zilveren bol...
Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...
Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.
Zilveren schaar met schede, 833/000. Schaar met zilveren ogen versierd met graveerwerk, geplaatst in een zilveren schede met graveerwerk. 12,5 cm. ca 25,1 gram. In goede staat.
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.: Charles Lyster & Son, Chester, jl.: A: 1901. 9x8x1,5cm. ca 94 gram. In goede staat
Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilveren r...
Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.
Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.