Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose scheerbekken met tuin/pauw/goud decor. Afmeting: 8,5 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Willem Anton Alexander Knip. 1821 - 1909. Haagse School. Landschap met boerderij en waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Fraai geelgouden collier, 585/000, met een gepunnikte schakel en voorzien van een groot goudenveeroog, ø 12,5 mm. Lengte 45 cm. ø collier 4 mm. ca 13,5 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met bloemvazen decor rondom. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha op lelieblad/kylin koppen en vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met perzikboom/vleermuis/draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha/vogel decor + verso krekel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met glanzend theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot 'Apostolorum'. Bodemmerk een ster. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 31 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Zeer grote Familie Verte kom, 17e - 18e eeuw, geisha's in tuin decor. 1x 16e - 17e eeuwse kom met Chinese goden in zee decor + bodemmerk. 1x 1...
Drie Chinese vazen. 1x Familie Rose dekselvaas met decor spelende kinderen, 19e eeuw. 1x Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. 1x Chinese vaas met bloemen/kraanvogel/goud/familiewapen decor, g...
Zilveren specerijenset met blauw glas, 833/000. Een set met 2 opengewerkte mosterdpotjes en specerijenbakjes, rond en ovaal model geplaatst op 4 bokkepoten. Rijkelijk versierd met guirlandes, ramskopp...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met floraal decor + ribbels. Eén kom haarlijn, randglazuur schade. Afmeting: H 9,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant. Ring met een dubbel rozet in zeskant, bezet met 19 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,90 ct. ø kop 13 mm. ø 60. ca 3,3 gram. In goede staat
Zilveren schaal, 800/000, voorzien van rood glazen binnenbak. Gecontourneerde bak voorzien van een spijlen decor, guirlandes, parelrand en geplaatst op 4 bewerkte poten met krul. De schaal is voorzien...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom. Krekel in tuin decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Jules Montigny. 1847 - 1899. Belgische School. Paardenspan op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.
Zilveren trommel met onderschotel, 833/000 rond model met scharnierend deksel. De trommel en schotel zijn allebei versierd met filetranden. MT.: zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: 1945-1946. ø18x...
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor + signatuur. Gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In matige staat.
Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken/feniks decor. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In goede staat.
Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Schenkkan, putti met zeis, tuit + handgrip gelijmd. 1x Vaas met zilveren stop, figuur in landschap decor, bovenrand schade. Afmeting: 15 - 16 c...
Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...
Willy Lorenz. Duitse School. 1901 - 1981. Reeën in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen wandschotel met karaktertekens/goud/floraal decor. Enkele kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen schotel met figuren/paradijsvogel/vlinder/floraal en goudrand decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, rijkelijk versierd met bijbelse voorstellingen, MT.: Pieter Schmitz, Leeuwarden, jl.:T:1828. 24x13x8cm. ca 190 gram. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met rondom vogels in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met pioenroos/vogel decor + merktekens. Republiek. Afmeting: H 11,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Ci klapmutskom met geisha's en zotjes in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand + professionele restauratie. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,5 cm. In redelijk...
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse kersenhouten commode. Vroeg biedermeier. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 130 x 61 cm. In zeer goede staat.
Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1932. 1885 - 1978. Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Landschap met figuren en paarden bij huis. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Erwin Günter. 1864 - 1927. Duitse School. Schepen langs de kust. Eén boot genaamd Margot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 100 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met acht bloemvormige schakels bezet met een rond gefacetteerde granaat, tussen de schakels zitten markiesvormige gouden stukjes. De armband is voorz...
Prachtig Engels zilveren koffieservies, 925/000, met een koffiekan, een melkkan en een suikerbak, achtig gevormd. De koffiekan is voorzien van een houten greep en knop. MT.: Walker & Hall, Sheffield, ...
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren. Voorzien van oxide rode floraal/vogel decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur + bodemmerk. Handvat gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Dertig antieke tegels met bloemmotief. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met boos kijkende figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Twee vazen beschadigd + chips. Eén vaas goed. Eén deksel chip. Afmeting: H 23 cm. In redel...
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...
Eef de Weerd. Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1986. Abstract/figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Titel: Kaartspelers. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Europeanen/oogsten van fruitboom decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd. Alle kopjes haarlijnen en één chip. Afmeting: 6,5 - 13...
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.
Grote Chinees porseleinen Kantonese celadonvaas met draak decor + bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met pauw in tuin decor. Enkele haarlijnen + chips. Afmeting: H 35 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met karaktertekens + houten deksel. Afmeting: H 20 x Ø 16 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1914. 1885 - 1978. De schilder Paul Dom schildert stilleven in spiegelbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Groot ovaal zilveren dienblad, 900/000, met een geplooide rand. Oostenrijk, Wenen, 1872-1922. 49x37x2cm. ca 1365 gram. Wat bekrast, verder in goede staat.
Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse porseleinen wandschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen theebussen met deksel. Zotjes/geisha, Kang Xi stijl. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen (klok)console. Met floraal/insecten decor. Knauff. Circa 1880. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: 10 x 30 x 26 cm. In redelijke staat.
Lot 18e eeuwse landschaps-tegels (35 stuks). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel Kang Ci 18e met jagers te paard/hert decor. Met bodemmerk. Gaatje bodem middenin, dicht gerestaureerd. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met geel glazuur en blauw floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese polychrome terracotta figuren in baklijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/gevogelte en goud decor, verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met paradijsvogel/granaatappel decor + verso floraal/granaatappel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
Zilveren chocoladekan, 833/000, strak model, Art Deco, met houten greep. 's Gravenhage, jl.:K:1920. 15x10x13cm. ca 234 gram. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 17e Eeuwse grote dikwandige kom, watervogel in landschap decor, gelijmd. Grote Japanse Kakiemon schaal, circa 1700, 19e eeuw gekramd (restaur...
Chinees porseleinen celadon pot met oren en blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Kantonees, Familie Rose met figuren/vogels/vlinders en goud decor. Bestaande uit: Vaas, randglazuur. Twee wierookbranders, waarvan één beschadigd. Eén kom, randschade. En ...
Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur en zes tekens bodemrand. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempotten met floraal/goud decor + één onderschotel, beschadigd. Rest goed. Afmeting: 15 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren koektrommel met bijbehorende onderschotel, 835/000. Ronde koektrommel met parelrand en een scharnierend deksel, geplaatst op een ronde zilveren onderschotel met parelrand. MT.: A.Presburg, Am...
Chinese mahoniehouten scepter met drie gesneden medaillons van jade. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine bord met reliëf decor van vleermuizen in landschap + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Houtsnede? Rotsgebergte decor met tekst + signatuur. Houtsnede op papier. Vochtvlekken. Afmeting: 83 x 49 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen waterschaal met rood craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord. Draken in zee + wolken decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met in het midden een geelgouden band en aan de buitenzijden witgouden banden, oplopend naar en zetkast en bezet met in totaal 44 briljant geslepen d...
Geelgouden broche, 585/000, met emaille, robijn en diamant. Broche in de vorm van een vogel versierd met een lijfje met emaille en veren voorzien van pavé gezet diamanten. Het oog is bezet met een ron...
Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Ovaal gevormde theepot, 835/000, versierd met cannelures en een houten greep, 25x8x16cm. En een rond zilveren theecomfoor, 833/000, met koperen plaatje en geplaa...
Zeer grote Duitse Grenzhausen steengoed bloempot op zuil. Neo renaissance, historisme. Gemerkt + nummer. Circa 1890. Afmeting: 123 x Ø 35 cm. In goede staat.