This website uses cookies

54. Oktoberveiling

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Spiegel 7208
Spiegel

Result:

160 EUR

Sold
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm. 7210
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm.

Result:

700 EUR

Sold
Chinese vaas met oren, H 25 cm. 7211
Chinese vaas met oren, H 25 cm.

Result:

1.300 EUR

Chinese vaas, H 26,5 cm. 7213
Chinese vaas, H 26,5 cm.
Starting price 300 EUR
Sold
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm. 7214
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.

Result:

3.000 EUR

Sold
Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

Result:

400 EUR

Sold
Twee delen Chinees porselein 7217
Twee delen Chinees porselein

Result:

120 EUR

Sold
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm. 7220
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.

Result:

100 EUR

Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm. 7221
Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm.
Starting price 2.000 EUR
19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm. 7222
19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm.
Starting price 500 EUR
17e Eeuwse Chinese kylin vaas, H 21 cm. 7223
17e Eeuwse Chinese kylin vaas, H 21 cm.
Starting price 800 EUR
Sold
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm. 7224
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.

Result:

500 EUR

Chinese rolvaas, H 48 cm. 7225
Chinese rolvaas, H 48 cm.
Starting price 900 EUR
Sold
Drie 18e eeuwse Chinese schotels 7226
Drie 18e eeuwse Chinese schotels

Result:

80 EUR

Sold
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7228
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.

Result:

275 EUR

Sold
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm. 7230
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm.

Result:

60 EUR

Oud Chinees rol schilderij, 66 x 37 cm. 7232
Oud Chinees rol schilderij, 66 x 37 cm.
Starting price 1.500 EUR
Sold
Chinese vaas, H 61 cm. 7233
Chinese vaas, H 61 cm.

Result:

190 EUR

Grote Chinese kom Ø 21,8 cm. 7234
Grote Chinese kom Ø 21,8 cm.
Starting price 400 EUR
Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 19 - 26 cm. 7235
Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 19 - 26 cm.
Starting price 160 EUR
Sold
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm. 7236
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm.

Result:

550 EUR

Chinese vaas, H 42 cm. 7237
Chinese vaas, H 42 cm.
Starting price 200 EUR
Chinese kom van jade Ø 12,8 cm. 7238
Chinese kom van jade Ø 12,8 cm.
Starting price 280 EUR
Sold
Chinees draken tablet 7239
Chinees draken tablet

Result:

250 EUR