Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een bloem met rode en oranje zirconia's. ø 36 mm. 43 cm. ca 15,2 gram. In goede staat.
Twaalf-delig antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1910. Met geisha in landschap decor. Theepot bodem gebarsten. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met koude beschildering en bloemslinger. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met ankergang. Afmeting: 45 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...
Antieke Chinese tijgeroog zalfhouder met vleermuiskoppen. Restauratie dekselrand + chip. Afmeting: 6,5 x 12 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met robijnen. Langwerpige broche met in het midden een uitlopende slag, aan beide kanten bezet met 3 rond gefacetteerde robijnen in een 4-poot chaton. Grootte 58x18mm. ca ...
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Decoratief handgeschilderd kamerscherm van zachthout met vier lamellen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 4 x 190 cm. In goede staat.
A.J.J. Banning, '36. 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.
Retro Wassily-stijl moderne stoel met leder en chroom. Retro. Vrijwel ongebruikt. Afmeting: 74 x 78 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.
Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...
Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.
Negen oude Afrikaanse figuren. Onder andere; 5x Afrikaanse terracotta maskers + 4x houtgestoken figuren. Afmeting: 8 - 44 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. Dansende dame. Door Matiani. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.
Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Italiaanse polychrome neo renaissance wandschotels met monogram. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.