This website uses cookies

54. Oktoberveiling

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren bakje met voorstelling 47
Zilveren bakje met voorstelling
Starting price 120 EUR
Sold
Grote Japanse Imari bloempot 7695
Grote Japanse Imari bloempot

Result:

100 EUR

Sold
Zilveren doos (Engeland) 190
Zilveren doos (Engeland)

Result:

70 EUR

Sold
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein 1210
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein

Result:

140 EUR

Sold
Zilveren bonbonmandje 40
Zilveren bonbonmandje

Result:

70 EUR

Sold
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm. 7016
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Result:

850 EUR

Sold
Drie delen kristal met zilver 183
Drie delen kristal met zilver

Result:

50 EUR

Sold
Odeurflacon met gouden dop 33
Odeurflacon met gouden dop

Result:

450 EUR

Sold
18e Eeuwse capucijner vaas 7009
18e Eeuwse capucijner vaas

Result:

140 EUR

Friese stoelklok, eind 19e 3621
Friese stoelklok, eind 19e
Starting price 120 EUR
Sold
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Result:

600 EUR

Sold
Friese staartklok 3614
Friese staartklok

Result:

40 EUR

Sold
Kleine Chinese schenkkan, H 8,5 cm. 7659
Kleine Chinese schenkkan, H 8,5 cm.

Result:

300 EUR

Chinese lampenvoet, H 49 cm. 7652
Chinese lampenvoet, H 49 cm.
Starting price 50 EUR
Sold
Chinese vaas, H 43,7 cm. 7645
Chinese vaas, H 43,7 cm.

Result:

250 EUR

Chinese vaas, H 33 cm. 7609
Chinese vaas, H 33 cm.
Starting price 400 EUR
Sold
Oude/antieke tangka 7602
Oude/antieke tangka

Result:

140 EUR

Sold
Chinese pot Ø 15,5 cm. 7595
Chinese pot Ø 15,5 cm.

Result:

750 EUR

Sold
Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm. 7559
Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm.

Result:

200 EUR

Sold
Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm. 7552
Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm.

Result:

900 EUR

Chinese bronzen kan, H 22 cm. 7545
Chinese bronzen kan, H 22 cm.
Starting price 500 EUR
Sold
Chinese wandvaas, H 19,7 cm. 7509
Chinese wandvaas, H 19,7 cm.

Result:

450 EUR

Sold
Verguld harmonica manuscript 7502
Verguld harmonica manuscript

Result:

170 EUR

Lot Chinees porselein (5x) 7495
Lot Chinees porselein (5x)
Starting price 200 EUR
Sold
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm. 7466
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.

Result:

60 EUR

Sold
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm. 7459
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm.

Result:

325 EUR

Sold
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm. 7452
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.

Result:

60 EUR

Sold
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm. 7445
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.

Result:

1.400 EUR

Sold
Chinese vaas, H 28 cm. 7416
Chinese vaas, H 28 cm.

Result:

1.000 EUR

Sold
Chinese vaas, H 23 cm. 7409
Chinese vaas, H 23 cm.

Result:

3.000 EUR

Sold
Twee 18e eeuwse Chinese vazen 7402
Twee 18e eeuwse Chinese vazen

Result:

140 EUR

Sold
Chinese knobbelvaas, H 25 cm. 7366
Chinese knobbelvaas, H 25 cm.

Result:

150 EUR

Sold
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22  cm. 7359
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Result:

200 EUR

Sold
Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels 7352
Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels

Result:

160 EUR

Twee Japanse of Chinese figuren dragers 7316
Twee Japanse of Chinese figuren dragers
Starting price 250 EUR
Sold
18e Eeuwse Chinese scheerbekken 7309
18e Eeuwse Chinese scheerbekken

Result:

700 EUR

Sold
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm. 7302
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm.

Result:

650 EUR

Sold
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm. 7266
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.

Result:

1.100 EUR

Sold
Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7259
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

Result:

50 EUR

Sold
Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

Result:

1.100 EUR

Sold
Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

Result:

400 EUR

Sold
Chinese penselenvaas, 1900 7209
Chinese penselenvaas, 1900

Result:

250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7202
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Starting price 250 EUR
Chinese Familie Rose tempelhouder 7166
Chinese Familie Rose tempelhouder
Starting price 5.000 EUR
Chinese penselenvaas, H 11,8 cm. 7159
Chinese penselenvaas, H 11,8 cm.
Starting price 200 EUR
Twee delen Imari porselein 7152
Twee delen Imari porselein
Starting price 100 EUR
Sold
Drie helmen 2737
Drie helmen

Result:

50 EUR

Sold
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Result:

120 EUR