This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren doos
Result: 100 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met een scharnierend deksel versierd met lijngravures voorzien van cirkels en golven. De zijkanten zijn voorzien van een ribbewerking en de doos is geplaatst ...

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Result: 140 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

3 Kristallenstolpen met zilverwerk
Result: 150 EUR

Drie kristallen stolpen met zilver, 833/000. Een kaasstolp en 2 boterstolpen, versierd met slijpwerk en voorzien van een onderschotel met aculadevormige rand. Op de stolpen zit een rijkelijk bewerkte ...

Zilveren kan
Starting price 275 EUR

Zilveren chocoladekan, 925/000, rond glad hoog model, voorzien van een houten greep en scharnierend deksel met houten knop. MT.: James Dixon & Sons, Sheffield, jl.:Y:1916. 12x10x20cm. ca 327 gram. In ...

Zilveren cabaret
Starting price 550 EUR

Mooi zilveren cabaret, BWG, rechthoekig model versierd met floraal graveerwerk en voluten langs de rand. Het cabaret is geplaatst op 4 poten met floraal decor. 29x25x3cm. ca 670 gram. Wat grof gemaakt...

Zilveren slatang
Starting price 140 EUR

Zilveren slatang, 833/000, zowel als tang en los te gebruiken. Glad model. P.Kroijmans, 's Hertogenbosch jl.:D:1838. 29 cm. ca 128 gram. In goede staat.

A. Koning, Boer met paardenkar
Starting price 60 EUR

A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

M. Van Eys, Belgische stad
Result: 100 EUR

M. van Eys. Circa 1900. Belgische School. Belgische stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Verso D'anjou, Kustplaats Nice
Starting price 70 EUR

Verso D'anjou 1938. Verso + Pergel Glycines de Nice. Kustplaats Nice met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.

Zilveren visschep
Starting price 120 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met gecontourneerd gezaagd blad voorzien van floraal graveerwerk. Bevestigd aan een houten greep. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.: q:1875. 33 cm. Deukje in, verder in goe...

Zilveren beker
Result: 110 EUR

Zilveren beker, 925/000, verlopend model met een omgeslagen rand voorzien van een opgesoldeerde bewerking. ca 61 gram. ø6,5x8cm. voorzien van een vergulding aan de binnenzijde. Wat bekrast verder in g...

Chris Soer, Bosgezicht
Starting price 220 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Bosgezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.

Francois Gomze, Bosgezicht
Result: 60 EUR

Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Parijs
Starting price 75 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Lignas, Wandelaar in landschap
Result: 40 EUR

A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd (John Bevort), Berkenbomen aan de waterkant
Starting price 70 EUR

Ongesigneerd. John Bevort. Berkenbomen aan de waterkant. Eén gaatje bovenin. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2 Wandelstokken met zilver
Result: 50 EUR

Twee bamboe wandelstokken met zilver, 833/000, Een wandelstok met een bewerkte zilveren knop met o.a. Niëllo en een wandelstok met een glad zilveren greep met gravure: 1915 augustus1940. 90-94 cm. Bei...

Etui met zilveren naaigarnituur
Result: 120 EUR

Etui met Hollands zilveren naaigarnituur, 833/000, met 2 garenwinders, een naaldenkoker, een priem, een naald en een schaar met schede. 1 Greep van de schaar zit los. 1 Scharnier van het etui zit los....

Suikercoupe op zilveren voet
Starting price 150 EUR

Kristallen suikercoupe op zilveren voet, 934/000, rond geslepen coupe met waaierslijpsel. Geplaatst op een 10 kantige zilveren voet met cannelures en filetranden. Geplaatst op 5 bolpoten. MT.: H.Smit,...

Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer
Result: 325 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Schaeffer, Hollands landschap
Starting price 150 EUR

Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij en boerin aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Twee kerkelijke kandelaren, H 92 cm.
Result: 350 EUR

Twee prachtige vroeg 19e eeuwse plated kerkelijke kaarskandelaren met acanthusbladeren en graveringen. Afmeting: H 92 cm. In goede staat.

Zilveren brillenkoker
Starting price 140 EUR

Zilveren brillenkoker, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel en versierd met graveerwerk. Voorzien van een velouren interieur. ca 70 gram. 13x3,5x1,2cm. MT.: vermoedelijk W. de Pleyt, Sch...

Zilveren schaar aan ketting etc.
Starting price 120 EUR

Schaar met zilver, 833/000. Schaar met zilveren ogen en een jasseronketting bevestigd aan een zilveren rokhaak. Totaal ca 84 gram. 45 cm. In goede staat.

Ducollot ? Stadsgezicht Parijs
Starting price 40 EUR

Ducallot ? Verso Montmartre 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Result: 150 EUR

Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 26 x B 11 cm. In goede staat.

Mosterdpot & zoutvat met zilver
Starting price 260 EUR

Kristallen mosterdpot en zoutvat met zilver. 950/000, Mosterdpot met zilveren montuur geplaatst op een vierkante voet met 4 klauwpoten. Een ronde rand met knerren en gekrulde grepen met een scharniere...

Zilveren doos met lapis lazulli
Result: 80 EUR

Zilveren doos, 950/000, rechthoekig model met lijnendecor en aan de bovenzijde versierd met bloemdecor en 3 bloemen met blauwe stenen. 7x8x1cm. ca 133 gram. Frankrijk, In goede staat

Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals)
Starting price 40 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.

J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Starting price 100 EUR

J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Twee antieke tazza's, 1900
Result: 80 EUR

Twee antieke compositie metalen tazza's met putti en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 19 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke documentenkist, 1900
Result: 100 EUR

Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Drie kralenbeursjes met zilveren beugel
Result: 80 EUR

Lot met 3 kralenbeursjes voorzien van een zilveren beugel, 833/000, een halfronde beugel met gefacetteerde vlakjes en vissenkoppen, een halfronde beugel met florale en parelrand, met vissenkoppen, en ...

Zilveren fruitschaal
Starting price 400 EUR

Zilveren fruitschaal, 800/000, rond opengewerkt model versierd met druivenranken en druiven, geplaatst op een ronde voet met bewerking. De schaal is voorzien van een grepen in de vorm van florale krul...

Zilveren schaal
Starting price 140 EUR

Ronde zilveren schaal, 800/000, op 3 florale poten, versierd met een gezaagde floraal bewerkte rand. ø14x9cm. ca 193 gram. Italië, Firenze. In goede staat.

Baardman kruik
Result: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Zeldzame oorkonde met lakzegel
Starting price 500 EUR

Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...

Friese staartklok
Result: 40 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Antiek drie-delig klokkenstel, 1925
Result: 40 EUR

Antiek drie-delig marmeren klokkenstel. Art Deco. Circa 1925. Achtdaags-stil uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 28 x 41 x 12 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1860
Starting price 800 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.

Russisch lakwerk ei op console
Starting price 280 EUR

Groot Russisch beschilderd lakwerk ei op console. Hardhout. 20e Eeuw. Met religieuze voorstelling met bladgoud. Kyrillisch gesigneerd. Afmeting; H 19 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.

Zilveren wijnfles-houder
Starting price 375 EUR

Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat

Twee koperen piedestals
Starting price 300 EUR

Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.

Antiek K.N.A.C. auto embleem, 1935
Result: 70 EUR

Antiek Hollands K.N.A.C. auto embleem. Verchroomd met emaille. Circa 1935. Afmeting: 9,8 x 6,7 cm. In mooie staat.

Friese stoelklok, eind 19e
Starting price 120 EUR

Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Grote tafelklok, 1900
Result: 60 EUR

Grote antieke Duitse Junghans tafelklok met kwartierslag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Theestoof, 1820
Result: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met leeuwenkoppen en ringen. Circa 1820. Fineerschades. Afmeting: H 51 x Ø 33 cm. In redelijke staat.

Antieke speeldoos + speelplaten
Starting price 1.000 EUR

Grote antieke Duitse Kalipe speeldoos van notenhout met intarsia. Circa 1900. In zeer goede werkende staat en mooie klank. Met extra speelplaten. Recentelijk gepolitoerd. Afmeting: 20 x 40 x 37 cm. In...

Hoekvitrine, 1830
Result: 750 EUR

Twee-delige Duitse essenhouten hoekvitrine. Biedermeier. Circa 1830. Keukenkast, melkkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 220 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Result: 200 EUR

Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 x Ø 32 cm. In goede staat.

Zilveren molen & blaasbalgdoosje
Starting price 150 EUR

Twee zilveren miniaturen, een molen, 833/000, op 4 bolpoten met draaibare wieken, 6x4x14cm, jl.:A:1910, en blaasbalg, als doosje, met vergulde binnenzijde, versierd met aan één zijde een romantische ...

Twee zilveren kandelaren
Starting price 1.100 EUR

Stel prachtige zilveren kandelaren, 934/000, op een ronde voet versierd met een bewerkte rand en voorzien van een ronde zuil met acanthusbladeren. Met een vierkant gecontourneerd licht. ø14x28cm. MT.:...

Bronzen vaas, H 32,5 cm.
Result: 850 EUR

Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.

Likeurkelder met inhoud
Starting price 240 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.

Brunsviga telmachine + nachtklok
Starting price 60 EUR

Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur
Result: 425 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur met grote houtgesneden kroon en tollen. Afmeting: 210 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Kabinet (mahonie)
Result: 1.500 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse 4-deurs kast
Starting price 700 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhout gestoken renaissance kast met vier deuren + twee lades. Ranken decor. Eén slot mist + enkele vervangen. Afmeting: 193 x 150 x 63 cm. In goede staat.

Antieke Franse Charles Dix kandelaar, 1840
Starting price 450 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

2x Antieke theestoof
Result: 100 EUR

Twee antieke Hollandse theestoven. 19e Eeuw. Mahoniehout met koperen binnenbak. Afmeting: 43 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden slavenband
Starting price 2.500 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten. Armband met aan de bovenzijde een rij met chatons bezet met 19 briljant geslepen diamanten, ca. 19x 0.12ct. Stenen zijn wat gelig. De armband is voorzien...

Klokje met slagwerk en erotische voorstelling
Starting price 1.000 EUR

Bijzonder antiek klokje met Weens uurwerk en aan de achterzijde voorzien van een Jacquemart systeem met erotische voorstelling. Voorzien van grande sonnerie op oproep. Het geheel zit in een geelmetale...

Antieke Franse side-table
Result: 250 EUR

Antieke Franse side-table van rozenhout, met drie lades, schrijfleer en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 78 x 105 x 40 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Corpus Christi
Result: 300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse Corpus Christi van brons. Renaissance. Afmeting: 23 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Engelse dekseldoos
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.

Gotisch kistje
Result: 140 EUR

Antiek hardhouten kistje (giebeltruhe) in gotische stijl, met bronzen beslag en origineel slot + sleutel. Patina + gebruikssporen. Afmeting: 20 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Twee delen Frans porselein
Result: 90 EUR

Twee delen 19e eeuws Frans porselein. 1x Sevres tazza met verguld messing, haarscheuren. 1x Olielamp met floraal/figuren decor. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Prachtige schrijfkist met intarsia + parelmoer
Result: 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met intarsia + parelmoer. Afmeting: 14 x 24 x 34 cm. In zeer goede staat.

Gouden ring & oorbellen met jade
Result: 275 EUR

Geelgouden ring en oorbellen, 585/000, met jade. Een ring met een ovale opengewerkte rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen jadesteen, grootte kop 18x24mm., ø59, en een paar oorschroeven met een...

Collier van citrien en diamant
Starting price 1.400 EUR

Kapitaal collier van citrienen met een gouden sluiting, 585/000, voorzien van citrien en diamanten. Collier van 4 rijen gefacetteerde citrien kralen, ø 8 mm bevestigd aan een massief geelgouden eindst...

Eiken Louis Seize linnenkast, 1800
Starting price 400 EUR

Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.

Hollandse commode
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.

Tinnen tafellamp, H 28 cm.
Result: 130 EUR

Hollandse art deco tinnen tafellamp met eekhoorn. Circa 1920. Gero. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Vier messing schalen
Result: 80 EUR

Vier messing schalen. 20e Eeuw. Onder andere jugendstil stijl. Bestaande uit schaal met kevers + drie schalen (divers). Afmeting: 14 x 44 cm. In goede staat.

Vintage designstoel van Bruhl
Result: 250 EUR

Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Result: 200 EUR

Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 45 cm. In goede staat.

Twee Chinese stoelen
Result: 150 EUR

Twee Chinese hardhouten stoelen met parelmoer-inleg. Floraal/vogels rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 40 x 47 cm. In goede staat.

Camee hanger
Starting price 700 EUR

Grote camee in geelgouden rand, 750/000. Hanger met een brede bewerkte rand bezet met een ovaal mooi gesneden schelpcamee met een voorstelling van een dame. 67x44mm, inclusief oog. ca 17,7 gram. In go...

Twee tinnen (wand)schalen
Result: 50 EUR

Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.

Drie delen antiek tin, 1800
Result: 170 EUR

Drie delen antiek tin. Circa 1800. Twee Louis Seize dekseldozen. Eén Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Result: 100 EUR

Chinese hardhouten hocker met marmeren blad en foo-honden koppen. Circa 1900. Afmeting: 60 x 33 x 33 cm. In goede staat.

Antiek Hollands empire secretaire
Result: 375 EUR

Antiek Hollands empire secretaire van eikenhout. Met volle zwarte zuilen, messing capitellen en origineel ringbeslag. Afmeting: 148 x 97 x 49 cm. In goede originele staat.

18e - 19e Eeuwse plated Godslamp
Result: 130 EUR

18e - 19e Eeuwse plated messing wierookbrander, Godslamp. Barok stijl. Afmeting: 30 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee bronzen kaarskandelaren
Result: 120 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm.
Result: 300 EUR

17e Eeuwse antieke bronzen kandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Plated kandelaar
Result: 40 EUR

Fraaie silver-plated kandelaar op een ronde voet met 3 lichten waarvan 2 aan gedraaide armen. 12x27x30cm. In goede staat

Oosterse glazen hanglamp
Starting price 150 EUR

Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken commode
Result: 225 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok commodo met klauwpoten, bronzen beslag en geschilderd blad. Afmeting: 79 x 80 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Chinese piedestal, 1900
Result: 200 EUR

Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.

Italiaanse albasten tafellamp, H 35 cm.
Result: 60 EUR

Italiaanse albasten tafellamp met Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In goede staat.

Grote kroonluchter
Result: 35 EUR

Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat

Eiken secretaire met opzet
Starting price 300 EUR

18e Eeuws eikenhouten barok secretaire. Deels 20e eeuw. Bijgemaakte opzet. Beslag ook later, zijkanten van noten. Afmeting: 203 x 134 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Grote refectory table (eettafel)
Starting price 280 EUR

Grote iepenhouten eettafel. Refectory table. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 79 x B 100 x L 210 cm. In goede staat.

18e Eeuse Engelse tiltop tafel
Starting price 200 EUR

18e Eeuwse Engelse tiltop tafel van eikenhout, met originele sleutel van smeedijzer. Afmeting: 74 x Ø 90 cm. In goede staat.

Lot oud koperwerk
Result: 50 EUR

Lot oud koperwerk. 1x Vijzel, neo renaissance, 20e Eeuw. 2x Messing kemphanen, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen zonnewijzer
Result: 50 EUR

Bronzen zonnewijzer. Kikker op lelieblad. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 21 x 19 cm. In goede staat.