Drie oude Leerdam blankglazen vazen. Dikwandig. Onder andere twee spijkervazen. A.D. Copier Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Modern glazen object in Murano-stijl. Gezicht. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Glazen sculptuur door Rafal Rysz. Polen. Gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Italiaanse Murano glazen schaal in schelpvorm met parelmoer glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 48,5 cm. In goede staat.
Zeldzame kristallen karaf met onderin een speeldoos. Alcoholisten verrader. Speelwerk gaat spelen zodra de karaf wordt opgepakt. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Moser glazen schaal met reliëf vogel/goud decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 21,5 - Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen oud/antiek glaswerk. Divers. 20e Eeuw. Onder andere Murano?, Jugendstil, Mont Joyce. Ongemerkt. Handbeschilderd. Afmeting: 8,5 - 43 cm. In goede staat.
Twee antieke mondgeblazen blauwe glazen traanvazen. Perzië. Afmeting: 25 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen vazen met floraal/goud decor. Geplaatst op een compositie metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dikwandige glazen druivenspoeler met gravering, figuur/stadsgezicht decor. Afmeting: H 18 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zes antieke mondgeblazen Roemer wijnglazen naar 17e eeuws voorbeeld. 19e - 20e Eeuw. Eén chip, verder in goede staat. Afmeting: H 9,5 x Ø 8 cm.
Finlandse mondgeblazen Itala duif met signatuur. Nutajaarn? Haarlijn in staart. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Dikwandige groen-glazen Copier Leerdam schaal met bodemmerk. Circa 1930 - 1950. Eén zijde beschadigingen, weggepolijst? Afmeting: H 7 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Lalique glaswerk. Frankrijk. 20e Eeuw. Met vogel decor. Bestaande uit: 2x Paperweight met patrijzen. 1x Schaal met mus. 1x Parfumfles met duif. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Grote Murano glazen tijger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Dikwandige glazen Leerdam vaas. Floris Meijdam Serica. Circa 1963. Met blauwe kleurpoeders en luchtbellen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.