Antieke Thonet kapstok. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Antiek Frans Bretons kastanjehouten 1-deurs kast met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 157 x 75 x 45 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten empire nachtkastje met jalouzie-deur + deur + lade. Voorzien van zwart-marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 92 x 34 x 39 cm. In goede staat.
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier/empire halspiegel met zuilen en vergulde kapitellen. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 164 x 76 x 13 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bank met klepdeksel. Engeland. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 167 x 64 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten Willem III schrijfbureau/rolbureau. Twee-delig. Circa 1860. Afmeting: 132 x 80 x 132 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse wortelnoten vertico met opstand. Circa 1890. Afmeting: 185 x 98 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1850. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 94 x 107 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten commode met vijf lades. Afmeting: 99 x 106 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhout met notenhout, achthoekige naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 81 x 44 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse Bretonse kastanjehouten 1-deurs kast met lade en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 133 x 70 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten neo renaissance armleunstoel met zon et cetera. In Louis Seize-stijl. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 125 x 70 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten handgepolitoerde Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 83 x 86 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten trumeau. Empire. Met lade, klauwpoten en spiegel. Afmeting: 80 x 83 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Holland mahoniehouten barok secretaire met gebogen front, bronzen beslag, gebogen binnenleven met lades en kelder. Lichte fineerschades. Afmeting: 104 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delige 18e eeuwse Hollandse linnenpers met lade. Eikenhout. Afmeting: 173 x 70 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
Hardhouten Chinese stoel met parelmoer-inleg + marmeren zitting. Floraal decor. Afmeting: 100 x 50 x 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten vier-laden commode met origineel verguld beslag en sloten. Afmeting: 82 x 91 x 41cm. In goede staat.
Antieke drie-delige Franse notenhouten Henry Deux buffetkast met zuilen en ranken. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 230 x 150 x 57 cm. In zeer goede staat.
Antiek klein Frans damesbureau van mahoniehout. Circa 1890. Louis Quinze stijl. Met verguld bronzen sierwerk. Mooi binnenwerk met kelder. Afmeting: 93 x 66 x 45 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. 19e Eeuw. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist. Holland. Met familiewapen decor Hellendoorn/Mollink. Afmeting: 75 x 140 x 70 cm. In goede staat.