Twee 18e eeuwse Duitse fayence apothekerspotten, waarbij één zeldzaam kleine apothekerspot. Flörsheimer Fayence Fabrik. Glazuurschade. Afmeting: 8 - 13,7 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Italiaanse renaissance fayence albarello apothekerspot. A. Aspar. Gi (Venetië?) Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence stroopkan met pauw-decor. S. 5. Radicum (vijf wortelen siroop). Circa 1750. Restauratie tuit. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse apothekerspot in flesvorm. Pauw-motief. Circa 1740. A. Lilior Conva (lelietjes van Dalen water).Gemerkt De Pauw. Bovenrandschade. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Rappe. Circa 1770. Ongemerkt. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
Antieke Delftse fayence tabakspot. Circa 1780. Louis Seize, met guirlandes en leeuwenkoppen. Tabak a la violette. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Italiaanse fayence apothekerspot. Fles-vormig. Circa 1700. Renaissance. Adrard. S. To. Vermoedelijk Genua. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Lot Hollandse wandtegels met schilpad-glazuur. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot Hollandse religieuze herder tegels. Bijbels. Met dubbele cirkel. Aantal: 113 stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 36 antieke tegels met waterlandschap decor in dubbele cirkel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot (35 st.) antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1800. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.