Antieke Duitse Royal Bonn fayence piedestal in rococo-stijl. Circa 1880. Kasteel/floraal decor. Randschade bij voet. Afmeting: 60 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen plaquettes. D & Co. France. Gesigneerd. Laure Levy. 1866 - 1954. Meisjes met bloemen. Handgeschilderd. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek 8-delig Duits porseleinen Nymphenburg theeservies. Floraal/goud decor. Circa 1900. Knopje van deksel mist. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 - 18 cm.
Gesigneerde antieke Duitse porseleinen plaquette naar Leonardo da Vinci. Door Hohenberg C.M. Hutschenreuther. Handgeschilderd. Geschilderd door Krause. Afmeting: 23 x 17 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse porseleinen dekseldoos met floraal decor en zes klauwpootjes. Bodemmerk Amstel/Weesp? Afmeting: 10 x 13,5 x 11 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence dekselvazen. Octagonaal met chinoiserie decor + leeuwen. Met stervormig bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie pauw decor. Octagonaal. Knop deksel gelijmd. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome fayence knobbelvaas/lampenvoet met bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. Enkele randglazuur schades. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerpotten met pauw decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 13,5 - 14 cm. In goede staat.
Uitgebreid porseleinen Herend servies met floraal, roze/goud decor. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, peper/zout set, sauciere, 8 diverse schalen, 12 diner borden, 6 ontbijt borden, 3 kop + sch...
Twee 18e eeuwse Duitse porseleinen Meissen borden met floraal/goud decor + gecontourneerde omranding. Marcolini periode. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.
Zes bisquit porseleinen Karl Ens vogel figuren. Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 - 13 cm. In goede staat.
Antiek 6-delig porseleinen tete à tete theeservies. Gemerkt met Weens bijenkorf teken. Wenen of Thüringen. Met floraal/figuren/goud decor. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.
Duitse Schaubach Kunst porseleinen tafellamp met rode draak/goud decor. 70-er Jaren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zes-delig porseleinen theeservies door Marco Zanini, Italië. Hollywood Collection. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 19 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse Staffordshire honden van keramiek. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee Spaanse porseleinen figuren. 1x Rex Valencia, vrouw met kruik. 1x Nao Spain, ballerina. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Twee Hongaarse Hollohaza porseleinen figuren. Klederdracht figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen figuren, waaronder twee van Höchst, bloemenmeisjes. 1765 - 1778. Enkele beschadiging bloemen. Plus twee bloemenmeisjes (klein), gemerkt met anker, mogelijk Bow England ...
Verzameling Duitse Goebel figuren. Monniken. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Onder andere; bierpul, zout/peper set, schenkkannen et cetera. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen/aardewerken (cacao)kannen/schertzkannen met poezen. 2x Duitsland. 1x China. Onder andere 1950 U.S. zone. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Duits/Weens porselein. 1x Meisje met bloem, bijenkorf bodemmerk, bloem beschadigd. 1x Inktpot, floraal/goud decor, bijenkorf bodemmerk. Afmeting: 6,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Twee mooie Royal Vienna porseleinen deksel pronkvazen met figuren/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Italiaanse majolica zuil + bloempot. Jugendstil-stijl. Gesigneerd V. Bassano. Eén stukje aangelijmd. Afmeting: H 98 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen Frankenthal figuren. Circa 1920 - 1930. 1x Edelman met tortelduif, chips aan bladeren boomstronk. 1x Jongeman met bloemen, goed. Afmeting: H 14 - 26 cm. In redelijk/goe...
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schenkkan in de vorm van een aap, met daarop de tekst; 'Kees den aap dat gekkie, geeft melk uit zijn bekkie'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie oude Deense porseleinen figuren. Bing & Grondahl. Twee honden, goed. Schaap, mist oor. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven diverse oude Duitse Hümmel figuren. 20e Eeuw. Eén maal bakfout. Eén maal chip lampenvoet, rest goed. Afmeting: H 9 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot uitgebreid Wedgwood servies. Grootse gedeelte is Wedgwood of Etrurai Barlaston. Totaal: 168 delen. Diverse beschadigingen mogelijk. In redelijk/goede staat.
Klein 11-delig Duits Fürstenberg porseleinen mocca-servies met rozen decor. Handgeschilderd + goud. In goede staat.
Drie grote antieke Wedgwood borden met floraal/goud decor. Engeland. Circa 1890. Wedgwood Pearl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen Perzisch aardewerk, polychrome, fayence. 1x Vaas met floraal decor + tekens. 1x Bord met Arabische tekens/floraal decor. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Exclusieve 14-delige Porcelain Paris France toilet-set. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 45 cm. In goede staat.
Vijf antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse keramieken bloempotten. Gemerkt LWP + wapen. Een bloempot haarlijn + chip bodemrand. Afmeting: H 21 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Duits Osterwerda kaststel. Keramiek. Jugendstil. Circa 1900. Chinoiserie decor. Afmeting: H 25 - 32 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen plaquette. Figuren in herberg. Onduidelijk gemerkt. Circa 1880. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Engels porseleinen Royal Albert theeservies. Decor: Lavender rose. Floraal/goud decor. Bestaande uit: 14 kopjes + schotels. theekan + theelicht, melk + suikerset, 2 kandelaren, bord, 2 schalen, 1 kom ...
Twee zeldzame 19e eeuwse Franse kop en schotels. Handbeschilderd. 1x Landschap/figuren/goud decor. 1x Kustplaats met figuren/schip decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje gelijmd. Beide schotels goed. Af...
Prachtige 19e eeuwse Delftse fayence Porceleyne Fles fruittest set, bestaande uit schaal + lekschaal. Opengewerkt, gecontourneerd. 1879 letter A + 1884 letter OPZF. Afmeting: 23,5 - 26,5 cm. In goede ...
18e - 19e Eeuwse Engelse pearlware theepot met floraal decor. Bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Engels porseleinen theeservies. Worchester. Gemerkt met halve maan. Bestaande uit: grote kom, theekan, melkkan en twee kopjes + drie schotels. Eén kopje haarlijn + roos dekselkan chip, rest ...
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde Copeland sierborden van porselein. Landschap + goud decor. Met verso de plaatsaanduiding. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Hollands Gouda plateel. 20e Eeuw. 1x Vaas, decor Persian/floraal. 1x Lampenvoet met prunus decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 19,5 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.