Hollandse Colenbrander Ram Arnhem fayence vaas. Decor: Onkruid. Circa 1920. Model nr.: 8. Schilder: V.B. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Hollandse Arnhem Ram Colenbrander fayence vaas + originele doos. Decor: Zwaai. Model: 13. Circa 1920. Schilder: A.P. Afmeting: H 10 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence sierschotel met abstract floraal decor. Prachtige kleuren. Model 25. Schilder: N.R. Circa 1920. Afmeting: Ø 40,8 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander schalen. Decor: Open. Model: 20. Schilder: V.B. Circa 1920. Afmeting: H 5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme steengoed piedestal met bloempot. Alleen genummerd 492 Grenzhausen?. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In redelijk goede staat lichte beschadigi...
Grote zeldzame Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vaas. Decor: Naaloop. Model: 3. Circa 1920. Schilder: A.K. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vaas + originele doos. Circa 1920. Decor: Aardbeien. Model 33. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander vazen. Decor: 1922. Model nr.: 11. Schilder: G.B. Afmeting: H 8 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Hollandse Arnhemse fayence Ram Colenbrander borden. Decor: Barsten. Model: 27. Met floraal/abstract decor. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence bekervazen + originele doos. Decor: Hol. Model nr.: 39. Circa 1920. Afmeting: H 12,2 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence vazen + originele doos. Decor: Strooming. Model nr.: 12. Schilder: F.v.B. Circa 1920. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vazen. Decor: Brocaat. Model: 45. Schilder: A.K. Circa 1920. Minimale chip bovenrand of bakfout. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse fayence Colenbrander/Ram Arnhem bekervazen. Decor: Spichtig. Model 7. Schilder: V.B. Circa 1920. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Hollandse fayence vaas van Ram Colenbrander Arnhem. Decor: Druipend. Model nr.: 29. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen bulldog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 10,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen hond. Gemerkt Knauff + nummers. Circa 1900. Gerestaureerd bij haren hondenkop. Afmeting: 24 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam zes-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Eén vaas gemerkt 124. Floraal chinoiserie decor. Afmeting: 30 - 42 cm. Enkele chips + beschadigingen. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws porseleinen miniatuur portret. Devotie, religieus. Handgeschilderd. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.
Twee grote Italiaanse majolica wandconsoles met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Herend porseleinen dekselterrine met floraal decor + opgewerkte rozen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dekselterrine met ramskoppen en verguld bronzen montuur. Handbeschilderd met figuren/bachus decor. Afmeting: 42 x Ø 33 cm. In zeer goede staat.
Twaalf 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor, waarbij zeldzame kleine exemplaren. Diverse beschadigingen en/of chips. Afmeting: H 11,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat...
Zeldzaam 34-delig Haviland Limoges France servies met diverse handbeschilderde vis-decors. Decor Calangue. Met gecontourneerde omranding. Tweede helft 20e eeuw. Beschadiging of minimale chip mogelijk....
Antieke Duitse Stadt Meissen theekan met zwiebelmuster decor, bronzen montuur + comfoor. Circa 1920. Chips tuit. Afmeting: 27 x 20 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Delftse fayence Porceleyne Fles wandsierschotel met portret van Rembrandt. Schilder L.S. 1607 - 1669. Circa 1900. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Loch de Pul: V. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome fayence paarden. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 24 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse fayence Albarello apothekerspot. 17e - 18e Eeuw. Renaissance. Vissende vrouw bij kasteel. Enkele randschades. Afmeting: H 36 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Italiaanse fayence albarello's. 1x Cum Elem, randschade. 1x Gom Mirrae, haarscheur. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Italiaanse fayence apothekers schenkkan. Vroeg renaissance. Met annotatie M.C. 1611 en Latijns opschrift Acqvadcetracha. Zeldzaam blauw glazuur met floraal decor en engel met kroon. Afmeting:...
Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot. Circa 1720. U. Neapolit. Randglazuur-schade. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor, kang xi gemerkt lampetkan. Minimale glazuurschade. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Delftse polychrome fayence dekselvazen met chinoiserie floraal decor. Gemerkt L.F. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zes antieke Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt AK. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Zes grote Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. 18e Eeuw. Gemerkt APK. Enkele chip. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Restauraties. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijk staat.
17e Eeuwse Italiaanse fayence renaissance apothekerspot met schenktuit/meermin grip/cherubijnkop + opschrift S. Granator. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence tabakspot. Violet. Gemerkt L.P.K. Afmeting: 22 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren in landschap decor. Grote vaas is gemerkt; de Klaauw. Afmeting: H 24 - 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met piedestal/floraal decor. De Klaauw. Afmeting: H 22,5 cm. Enkele chips. In goede staat.
17e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met schenktuit. Ridder te paard/roofvogels in landschap decor. Met opschrift Ol + Rute. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren decor + bodemmerk F. Afmeting: H 27 - 28 cm. Eén vaas gerestaureerd, verder in goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Gemerkt A.K. Met figuren in landschap decor. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 25 - 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. P:G:Mastrichis. Enkele chips + lange haarscheur. Afmeting: H 27,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. Requies Nic. Afmeting: 25,4 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence borden. Figuren in landschap decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Italiaanse fayence albarello apothekerspot. Met stadsgezicht. Abruzzi? Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Duitse fayence apothekerspotten, waarbij één zeldzaam kleine apothekerspot. Flörsheimer Fayence Fabrik. Glazuurschade. Afmeting: 8 - 13,7 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Italiaanse renaissance fayence albarello apothekerspot. A. Aspar. Gi (Venetië?) Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence polychrome kaststel met visser decor. 19e Eeuw. Vogel op deksel gelijmd. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vroege 18e eeuwse Delftse Fayence klapmutskom met Chinees Wanli decor en gecontourneerde omranding. Haarscheuren. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence stroopkan met pauw-decor. S. 5. Radicum (vijf wortelen siroop). Circa 1750. Restauratie tuit. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse apothekerspot in flesvorm. Pauw-motief. Circa 1740. A. Lilior Conva (lelietjes van Dalen water).Gemerkt De Pauw. Bovenrandschade. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence Louis Seize tabakspot. Tabac D. Hollande. Circa 1780. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met schenktuit en pauwen decor. Bodemmerk: S. Cort Aurant. Afmeting: 22,5 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Rappe. Circa 1770. Ongemerkt. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
Antieke Delftse fayence tabakspot. Circa 1780. Louis Seize, met guirlandes en leeuwenkoppen. Tabak a la violette. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Franse fayence apothekerspot. E. Cariocoffi. Vermoedelijk La Rochelle. Floraal decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Italiaanse fayence apothekerspot. Fles-vormig. Circa 1700. Renaissance. Adrard. S. To. Vermoedelijk Genua. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw-motief. Circa 1740. 1x U. Nervium (zenuwzalf), randschade, haarlijnen, chips en glazuurschade. 1x E. Diapruw (tegen geelzucht), randschade, h...
Zeldzame kleine Delftse Fayence pelgrimfles. 17e - 18e Eeuw. Bodemvondst beerput 's-Gravenhage. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence pot met oren en chinoiserie decor. Boterpot. Enkele chips. Afmeting: 9 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zes diverse 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Onder andere Porceleyne Claew + polychrome. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Hollandse wandtegels met schilpad-glazuur. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot antieke wandtegels met ruiten en floraal decor. Aantal: 32 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot Hollandse religieuze herder tegels. Bijbels. Met dubbele cirkel. Aantal: 113 stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot Hollandse landschap tegels in dubbele cirkel. 80 Stuks. 19e Eeuw. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 36 antieke tegels met waterlandschap decor in dubbele cirkel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met bijbelse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot (35 st.) antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1800. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse tegels, 35 stuks. Hollands waterlandschap tegels in mangaan kleur. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van tien Delftse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadiging. In redelijk/goede staat.
Groot lot Hollandse fayence gemarmerde glazuur wandtegels. Decor: Griemel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 78 stuks antieke witte tegels. Zogenaamde witjes. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van twaalf antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijftien antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 62 stuks antieke Hollandse mangaan kleurige tegels met terpdorp decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 20 stuks 18e eeuwse herder tegels. Holland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuwse Hollandse landschap tegels in cirkel. Mangaan-kleurig. 24 St. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse Hollandse landschap tegels. 16 Stuks. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 32 wandtegels. Ruitmotief. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien antieke polychrome wandtegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. 80 Stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands fayence 6-pas tegeltableau met schapen voorstelling. Minimale chip rand. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands polychrome fayence 6-pas tegeltableau. Poes met muis. Gerestaureerd. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
Lot van 136 stuks mangaan kleurige bloemvaas tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier tegeltableaus met diverse spelende kinderen decor. Holland. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
12-Pas tegeltableau polychrome. Circa 1880. Bloemvaas et cetera. Gelijmd + restauraties. Afmeting: 39 x 52 cm. In redelijke staat.
Groot antiek 15-pas polychrome Hollands tegeltableau met een decor van havengezicht Volendam met vissersvrouwen. Enkele scheuren in tegels. Circa 1900. Afmeting: 39 x 66 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Hollands 6-pas polychrome tegeltableau met afbeelding van man en paard in landschap. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.
Hollands 4-pas fayence tegeltableau naar 18e eeuws voorbeeld, echter 20e eeuw. Afbeelding van steigerend paard. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen schotel met goudrand en rote rose decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Twee delen handbeschilderd Duits porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. 1x Opengewerkt bord Stadt Meissen + schilder S. Rohn, goed. 1x Plaue Schierholz schaal met opgewerkte rozen, minimale chip. Af...
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen saladeschaal met bestek (Zwiebelmuster). Met originele messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 11 x Ø 25 cm. In goede staat.