Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kom randschilfers. Eén kom haarlijnen + randschilfers. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In re...
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zeldzaam decor van paard/paardenmenner in landschap. Chip tuit/glazuur verlies. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen dekselpotten met hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Baluster vorm. 18e - 19e Eeuw. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 45,5 x 26,5 cm. In zeer goede staat...
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jagers te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn + chip. Twee kommen beschadigd. Drie schotels goed. Twee schotel...
Vijf-delig Chinees porseleinen queng lung kaststel met tuin decor. Eén vaas gaaf. Vier vazen randschade. Afmeting: H 21 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Negen stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kopjes met floraal decor + bodemmerk. Vier kopjes goed, vijf kopjes chip of chips. Afmeting: 5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal/coulissen decor. Gecontourneerde omranding + bodemmerk. Minimale chips + één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede s...
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 1x Drakenbord, bodemmerk. 1x Familie rose bord, floraal/emaille decor, twee haarlijnen. 1x Druivenbord, 18e eeuw, goed. Afmeting: Ø 17,5 - 27,5 cm. In redelijk...
Twee Chinees porseleinen tulpenvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén bakfout. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met wijsheren decor + verso kraanvogels + zes tekens bodemmerk. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 26,3 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen kastkommen met figuren in landschap/peterselie decor. 18e - 19e Eeuw. Met kang xi bodemmerk. Eén kom twee chips rand. Eén kom goed. Afmeting: H 12 x Ø 21 cm. In redelijk...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/insecten decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/granaatappel decor. Eén schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel goed. Kopjes haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm/ 4 x Ø 6,5 cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Vier schotels goed, twee schotels minimale chip, één kopje chip + haarlijn, vijf kopjes goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11,...
18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschotel met landschap/visser/pagode decor. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/goud decor. Mooie kwaliteit. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte vleesschaal met bloemvaas decor. Afmeting: 22,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose olielampen met vergulde bronzen armaturen. Figuren in tuin/floraal/vlinder decor. Afmeting: H 59 cm. In zeer goede staat.
Lot antiek Japans porselein. Vijf kopjes met vier schotels. Familie rose decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijnen + chips. Vijf schotels goed. Zes kopjes in goede staat. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm....
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose pot met figuren in tuin/floraal/coulissen decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Kapitale antieke Japans porseleinen Imari dekselvaas met figuren in landschap/floraal/coulissen/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: H 128 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met onderschaal. Floraal/goud decor. Terrine: goed. Onderschaal: haarlijn + chip. Afmeting: 21 x 35 x 27 cm. In redelijk/goed staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/kostbaarheden decor. Beiden haarlijn + minimale chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x 18e Eeuw, blauw-wit, floraal decor, minimale chip. 1x Familie Rose, geisha's in interieur, goed. Afmeting: Ø 21,5 - Ø 22,5 cm.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi flacon met lange lijs decor. Met latere (19e eeuw) zilveren stop. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porsleinen druivenschotel. Eén ingelijmde chip. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen bibelot vaasjes met lange lijs decor, kang xi. Afmeting: H 3,5 - 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met rondom figuren in landschap/spelende zotjes decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met hockers. Familie rose, figuren/floraal/insecten/goud decor. Eén deksel haarscheur + chips. Verder goed. Afmeting (vazen):...
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Octagonaal. Haarlijn handgrip, chip onderkant deksel. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung schalen met landschap decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porsleinen queng lung dekselterrine met landschap/pagode decor. Afmeting: 20 x 22 x 31 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met onderschotel. Queng Lung. Landschap/pagode decor. Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen pijpvazen met blauw-groen glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zilveren beugel. 19e Eeuw. 1874 Holland. Originele compositie uit de tijd. Afmeting: H 7 x Ø 26,8 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Chips rand. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 36,5 cm.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met tuin/pioenroos decor. Beide schotels professioneel gerestaureerd. (haarlijn/scherf gerestaureerd). Afmeting: Ø 42 cm. In goede...
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerde haarlijn + chip. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijke staat.
Twee grote Japans porseleinen dekselpotten. 18e - 19e Eeuw. Fabeldier, feniks, floraal en goud decor. Eén deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 92 x Ø 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met tuin/vogel decor + dubbele bodemring. Craquelé glazuur + één vaas bovenrandschade. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kommen met floraal/goud decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In redelijke staat. Plus één grote schaal met Amsterdams bont decor, floraal/goud....
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen queng lung kop en schotels met gecontourneerde omranding en haven decor. Vier schotels minimale chip, matig. Zes kopjes, enkele minimale chip. Afmeting: 4,5 x Ø 10 cm...
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung warmhoudschaal met dubbelwandige schenktuit. Landschap/pagode/figuren decor. Afmeting: 5,5 x 28 x 23,5 cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotel met bloemvaas/goud decor. Emaille verf. Afmeting: Ø 32,7 cm. Eén minimale chip. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met floraal emaille decor. Enkele chips achterzijde omranding. Afmeting: Ø 31 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met coulissen/figuren/floraal/kostbaarheden decor. Met dubbele blauwe bodemring. Beide vazen zijn professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 36 cm. ...
17e Eeuwse Chinees porseleinen kraakschotel met herten in landschap/floraal/fruit decor. Chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met geisha's bij hekwerk decor. Gecontourneerde omranding. Eén schotel haarlijn + chips, twee schotels goed. Afmeting: Ø 11,2 cm. In redelij...
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese cloisonné wierookbranders met vergulding/tempelleeuw/floraal decor en filigrain draad. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit zes schotels + één kopje. 18e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: 7,5 - 12 cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Vier schotels goed. Twee schotels beschadigd. Kopjes in goede staat. Minimal...
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose sauciere + lekschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 9,5 - 23 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met floraal/goud decor. Zilveren tuit later. Restauratie bloem deksel, verder in goede staat. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm.
17e - 18e Eeuwse Japans porseleinen dekseldoos met verdeel compartimenten. Met binnenin vleermuis/perzik decor. Buiten decor is floraal. Met bodemmerk. Deksel haarscheur + chips. Afmeting: H 10 x Ø 1...
16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen wanli bord. Kraakporselein. Floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bord met draak decor. Bodemmerk. Verso deel draak + wolken. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met hengsels. Met geisha's in tuin decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Negen delen antiek Chinees porselein. Chinees Imari, Amsterdams bont decor. Divers. Blauw, rood, goud. Drie schotels goed, rest haarlijn en of chips. Afmeting: 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotels met tuin decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose Kantonese pronkschaal met bronzen montuur, figuren/floraal/goud/dieren decor. Afmeting: H 35 c Ø 33 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen familie rose Kantonese vaas met figuren/floraal/goud/dieren decor. 19e Eeuw. Haarscheuren. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha/bloemvaas op hocker decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Huanghuali houten penselenvaas met figuren en waterbuffel in landschap decor. Afmeting: 16 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Huanghuali houten klapbare stoel. Eerste helft 20e eeuw. Stoffering vergaan, verder in goede staat. Afmeting: 92 x 67 x 57 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon sung soepschaal met metalen omranding + tekst op de bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal decor + verso theeglazuur en bodemmerk. Twee borden goed. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose/Kantonese vaaslampen met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Eén vaas bovenrand gelijmd. Hoogte (vaas): H 46 cm. In redelijk/goede sta...
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met floraal/kraanvogel decor. Afmeting: H 24 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen schaal. Opengewerkt met floraal/strijdwagen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung melkkannen. Divers decor, landschap/kostbaarheden. Haarlijn + één gelijmd. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Grote schenkkan met floraal decor, minimale chip tuit. 1x Chinese trekpot met floraal decor, deksel gelijmd + haarlijn en chips kan. Afmeting: 11 - 15 cm. In...
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen republiek trekpot met familie rose/geisha's in tuin + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met mille fiori/familie rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinese/Japanse porseleinen schotels. Twee kang xi schotels met bloempot decor, één goed, één chip + haarlijn, minimale chip. Drie diverse, minimale chip. Eén Japan, figuren decor, haar...
Chinees porseleinen bloempot met floraal decor. Géén bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Queng lung. Met landschap/pagode decor. Gecontourneerde omranding. Twee kommen haarlijnen + minimale chips bij alle kommen. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In re...
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur + goud en geritste tekst. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Vier kop + schotels, 17e - 18e eeuw, met floraal decor + bodemmerk. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Drie schotels goed, één schotel haarlijn. Eén kopj...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met lange lijs/floraal decor. Octagonaal. Haarscheuren. Afmeting: 14 x 18 x 11 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen ducai bord met tuin/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 32 x 17 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal decor + foo-honden. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagodes en goud decor. Eén haarlijn + schilfers. Afmeting: Ø 38,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met console, met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; baars decor, kang xi, queng lung, Amsterdams bont. Twee kopjes goed. Drie kopjes chip. Twee kopjes haarlijn. Afmeting: ...