Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/kostbaarheden decor. Beiden haarlijn + minimale chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x 18e Eeuw, blauw-wit, floraal decor, minimale chip. 1x Familie Rose, geisha's in interieur, goed. Afmeting: Ø 21,5 - Ø 22,5 cm.
18e Eeuwse Chinees porsleinen druivenschotel. Eén ingelijmde chip. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen bibelot vaasjes met lange lijs decor, kang xi. Afmeting: H 3,5 - 4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Octagonaal. Haarlijn handgrip, chip onderkant deksel. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung schalen met landschap decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met tuin/vogel decor + dubbele bodemring. Craquelé glazuur + één vaas bovenrandschade. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.