This website uses cookies

55. Januariveiling 2023

Auction on Thursday, January 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Granaat ring 777
Granaat ring

Result:

275 EUR

Sold
Witgouden collier met harthanger met saffier 552
Witgouden collier met harthanger met saffier

Result:

270 EUR

Sold
Lot goud 575
Lot goud

Result:

270 EUR

Sold
Gouden zakhorloge 726
Gouden zakhorloge

Result:

250 EUR

Sold
Set zilver vergulde sieraden met zirconia's 787
Set zilver vergulde sieraden met zirconia's

Result:

250 EUR

Sold
Seiko heren horloge automaat, King Seiko 893
Seiko heren horloge automaat, King Seiko

Result:

250 EUR

Sold
Gouden hanger Zeeuwse knop 566
Gouden hanger Zeeuwse knop

Result:

230 EUR

Sold
Gouden gourmetcollier 522
Gouden gourmetcollier

Result:

225 EUR

Sold
Zilveren chatelaine 605
Zilveren chatelaine

Result:

225 EUR

Sold
Gouden dameshorloge 624
Gouden dameshorloge

Result:

225 EUR

Sold
Gouden ring met camee 782
Gouden ring met camee

Result:

225 EUR

Sold
Witgouden ring met diamant 530
Witgouden ring met diamant

Result:

200 EUR

Sold
Bloedkoralen hartjescollier 576
Bloedkoralen hartjescollier

Result:

200 EUR

Sold
Witgouden hanger met parel en diamant. 642
Witgouden hanger met parel en diamant.

Result:

200 EUR

Sold
Groot lot diverse sieraden en horloges 650
Groot lot diverse sieraden en horloges

Result:

200 EUR

Sold
Diamant 0,27 met certificaat 680
Diamant 0,27 met certificaat

Result:

200 EUR

Sold
Gouden herenring carneool 781
Gouden herenring carneool

Result:

200 EUR

Sold
Gouden ring met diamant 853
Gouden ring met diamant

Result:

200 EUR

Sold
2 Gouden broches met camee. 864
2 Gouden broches met camee.

Result:

200 EUR

Sold
Twee zakhorloges 616
Twee zakhorloges

Result:

190 EUR

Sold
Gouden ring met diamant 854
Gouden ring met diamant

Result:

190 EUR

Sold
Gouden oorhaken 873
Gouden oorhaken

Result:

190 EUR

Sold
Gouden oorringen 524
Gouden oorringen

Result:

180 EUR

Sold
Omega dameshorloge De Ville 625
Omega dameshorloge De Ville

Result:

180 EUR