This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Doos naai-necessaire 1
Doos naai-necessaire

Result:

1.400 EUR

Sold
Zilveren strooier (vogel) 2
Zilveren strooier (vogel)

Result:

170 EUR

Sold
Zilveren strooier (mus) 3
Zilveren strooier (mus)

Result:

80 EUR

Karaf met zilver 4
Karaf met zilver
Starting price 120 EUR
Sold
Zilveren kan 5
Zilveren kan

Result:

180 EUR

Sold
Zilveren schip 6
Zilveren schip

Result:

170 EUR

Sold
Zilveren jardiniere 7
Zilveren jardiniere

Result:

160 EUR

Sold
Zilveren ijsvogel 8
Zilveren ijsvogel

Result:

550 EUR

Sold
Zilver vergulde hostihouder 9
Zilver vergulde hostihouder

Result:

100 EUR

Sold
Zilveren visbestek, 6 persoons 10
Zilveren visbestek, 6 persoons

Result:

225 EUR

Sold
Zilveren doos, 11
Zilveren doos,

Result:

275 EUR

Sold
Zilveren doos met de nachtwacht 12
Zilveren doos met de nachtwacht

Result:

300 EUR

Sold
Zilveren tasbeugel, 18e eeuw 13
Zilveren tasbeugel, 18e eeuw

Result:

140 EUR

Sold
Theeservies met tablet 14
Theeservies met tablet

Result:

225 EUR

Sold
Zilveren bestek met viscouvert 15
Zilveren bestek met viscouvert

Result:

900 EUR

Sold
2 Zilveren kandelaren 16
2 Zilveren kandelaren

Result:

180 EUR

Sold
Zilveren schaal 17
Zilveren schaal

Result:

225 EUR

Zilveren suikerdoos 18
Zilveren suikerdoos
Starting price 375 EUR
Zilveren peper/zout/mosterd set 19
Zilveren peper/zout/mosterd set
Starting price 450 EUR
Sold
Klok met zilver, jugendstil stijl 20
Klok met zilver, jugendstil stijl

Result:

120 EUR

Sold
Cassette met zilveren lepels/vorken 21
Cassette met zilveren lepels/vorken

Result:

850 EUR

Sold
Zilveren vorken/lepels 22
Zilveren vorken/lepels

Result:

500 EUR

Sold
Twee antieke bijbels 23
Twee antieke bijbels

Result:

170 EUR

Sold
Lot parfumflacons +tasje (5x) 24
Lot parfumflacons +tasje (5x)

Result:

250 EUR