This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

2x H. Ramaer, Kikkers + Figuratief
Starting price 80 EUR

Hannie Ramaer. 1946 - Ets + lithografie. Ets met kikkers, 1980. Litho, figuratief. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.

B.J. steene, Napoleon op dek
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse steendruk. Napoleon op dek. Etched by B.J. Steene. Vochtvlekken. Afmeting: H 68 x B 93 cm. In redelijke staat.

Eugen Kampf, Landschap met boerderij
Starting price 420 EUR

Eugen Kampf. Duitse School. 1861 - 1933. Landschap met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

PAZ Subercaseaux, Modern
Starting price 180 EUR

2x Eef de Weerd,
Starting price 100 EUR

Diverse werken van Eef de Weerd
Starting price 100 EUR

Zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Onder meer veel studiewerken en andere werken. Zwarte inkt op papier. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 80 stuks. Af...

2x Hollands grafiek
Starting price 60 EUR

2x Hollands antiek grafiek. 1x Lithografie Zutphen, kerk te Voorst en Nyenbeek. 1x Gravure, 'de kanne gaet soo lange te water tot se eens breekt', 17e - 18e eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 14 - 24 ...

Jacob Eriks, Trekpaard bij kar
Starting price 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Trekpaard bij kar. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Jacob Eriks, Landarbeiders in gebergte
Starting price 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Landarbeiders in gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 70 cm. In goede staat.

Jacob Eriks, Vijf landaArbeiders
Starting price 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Vijf landarbeiders in Haute Savoie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Ad CE. Guntsert, Portret meisje
Starting price 100 EUR

Ad. CE. Guntsert. 1947. Hollandse School. Portret meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.

2x Ovaal schilderij, Italiaanse ruïnes
Starting price 90 EUR

Paar ovale landschap schilderijen. Italiaans landschap met argeologische ruïnes. Circa 1900. Olieverf op board. Afmeting: circa 50 x 40 cm. In goede staat.

Tonny Holsbergen, Dame met hoed
Starting price 120 EUR

Tonny Holsbergen. 1952 - . Dame met hoed. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.

Two Dollar Biljet, Andy Warhol
Starting price 350 EUR

Two Dollar Biljet. Andy Warhol. Met certificaat nr. 710332. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met visser en bomschuit
Starting price 180 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Strandgezicht met visser en bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

R. Coulon, Zeilboten in haven
Starting price 100 EUR

R. Coulon. 20e Eeuw. Franse School. Zeilboten in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Breugeliaans interieur met figuren
Starting price 180 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

T.H. Hendriks, Stilleven
Starting price 400 EUR

T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.

P. van Kempen, Hollands interieur met rokende visser
Starting price 50 EUR

P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Starting price 50 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

Gilliam, Hond
Starting price 80 EUR

Modern werk van Gilliam. Kleurrijke hond. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.

Leen, Fantasie figuren
Starting price 80 EUR

Leen. Modern werk. Tweede helft 20e eeuw. Kleurijke fantasie figuren. Acyrl op paneel. Afmeting; H 60 x B 120 cm. In goede staat.

A. v.d. Schouw, Hollandse haven in de winter
Starting price 350 EUR

Adrianus van der Schouw. 1873 - 1946. Hollandse haven in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.