Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Olieverf op doek, ond. gesig. , landschap met knotwilgen. 50x70cm.
Olieverf op paneel. Pianist en zangeres achter de piano. Cond.: G. 88x58cm