This website uses cookies

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

mabe parels
No reserve price

Mabe-parels ø13mm,

Ketting
No reserve price

Granaatketting met gouden slotje,lengte 70cm.en een hangertje

Brosche
Result: 30 EUR

brosche zilver met boheemse granaat, ca.1880, kan ook als hanger gedragen worden

8 horloges en 2 spelden en medaillon
Result: 20 EUR

Oude landkaart
Result: 60 EUR

Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm

6 etsen
No reserve price

6 etsen

tekening
Result: 15 EUR

Oosterse tekening op papier, onduidelijk gesigneerd.16x24cm.

Dispo
Result: 75 EUR

Olieverf op paneel, Dispo, stadsgezicht. 13x18cm

3 Engelse prenten
No reserve price

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

Schilderij R. Deggen
No reserve price

gesig. R Deggen, vrouw met paard

Houtsnede
No reserve price

C. Lebeau, Duinlandschap, houtsnede 118x78cm.

Schilderij Nico Zwiers
No reserve price

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

schilderij
Result: 75 EUR

Olieverf voorstellend Schelpenvissers, gesig. G. Springer 24x30cm.

schilderij
No reserve price

Olieverf op linnen,gesig. A. Ersfeld, schepen op zee. 62x110cm.

ets 2x
No reserve price

2x ets op papier Nic. Nieuwenhuis cond.goed, 30x42cm.

Dorpsstraat
No reserve price

Olieverf op linnen, voorstellend Dorpsstraat, gesig. v. Hove 30x40cm.

schilderij
Result: 30 EUR

Olieverf op linnen, onduidelijk gesig., dorpsgezicht met kerk, 33x40cm.

2x Ets
No reserve price

2x ets op papier, Nic. Nieuwenhuis,cond.goed,40x29

Boslandschap
Result: 90 EUR

Schilderij Nico Zwiers
No reserve price

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stadsgezich t60x80cm

Henk v.d.Ven
No reserve price

landschap met knotwilgen
Result: 50 EUR

ets
Result: 150 EUR

gesig. Willem Witzen, riviergezicht,44x32 cm.

A. Herkemans
No reserve price

A. Herkemans, wintergezicht, olieverf op linnen, 50x60cm