Bijzondere porseleinen staande lamp met bisquit porseleinen lampenkap 20e eeuw. Voorstelling van putti met druiven en wijnvat. Beschildering naar 18e eeuws voorbeeld. Rondom met rozen uitgewerkt en go...
Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden ca. 1900 met blauw decor van bloeiende bomen in goede staat ø21,2cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden 18e eeuw met goud- en bloemmotief 4xø23cm. (1 haarscheur van ca. 3cm.) Cond.: G
Bijzonder 18e eeuwse Chinese Chien Lung lekschotel met decor van bloemen en landschappen 5xø44cm. Cond.: G
Bijzonder vroeg 18e eeuw Chinees porseleinen bordje met waterlelies, watervogels en bloemen afgebeeld. In uitstekende staat 3,5xø14,7cm. Cond.: U
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met groen-roze decor van bloemen en Chinese man en vrouw ø22,5cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met fijn blauw decor van een Chinese tuin met kraanvogels. Haarscheuren en lichte randschade 2,5xø23cm. Cond.: G
Twee Kantonees porseleinen mandarijn sierborden, ca. 1900 met gouddecor. Afbeeldend figuren, bloemen en vogels in zeer goede staat 4xø25cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen eind 19e eeuw met bijzonder mooi decor met vogels en takken in bloei 30xø14cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen in zeer goede staat. Minimale randschade 6xø13,6cm. Cond.: G
Chinese theepot 18e eeuw met voorstelling van een haan en kip bij bloesemboom. 18,5x16,5x10,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen snuifflesjes 19e-20e eeuw met blauw landschaps decor 6,5xø3,4cm. Cond.: G
Chinees bordje 19e eeuw met blauw decor van bamboe, planten en bloemen. Minimale randschade en klein haarscheurtje 3xø17cm. Cond.: verder G
Twee Chinees porseleinen borden ø23cm. met rose, groen en goud decor van bloemen 18e eeuw. 1 Bord met scheur van 4cm. Cond.: G
Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose, bord begin 18e eeuw met goud- en bloemendecor, in goede staat. Lichte randschade 3xø26cm. Cond.: G
Twee Satsuma waterbakjes voorstellend een duif zittend op een boomstronk en een kikker zittend op de rand van de bron. Keramiek met gouden beschildering 20e eeuw 25x21x18cm. Cond.: G
Twee antieke Japanse imari porseleinen vaasjes met landschapsdecor en figuren ca. 1900 15,3xø7cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met blauw decor van bloemen en vogels. Chip uit de kraag 57x28cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Randschades ø23cm. Cond.: G
Prachtig Chinees porseleinen kop & schotel 19e eeuw met blauw decor van karpers en andere vissen. Randschades Cond.: R
Drie Chinese Kang Xi borden 18e eeuw. 1x haarscheur en chip, 1x randschade, 1x gaaf. Decor met bloemen en vlinders en alleen met bloemdecor ø23cm. en ø21cm. Cond.: R