This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Glas op stam, 18e eeuw
Starting price 300 EUR

Prachtig 18e eeuw geslepen glas met brede voet. Amandelgeslepen en gegraveerd met bloemen 21,3xø10,5cm. Cond.: G

Geslepen glas, 18e eeuw
Starting price 300 EUR

Groot gegraveerd glas met bloemmotief 18e eeuw, in zeer goede staat 14xø11cm. Cond.: G

Jugendstil glazen vaas
Result: 260 EUR

Jugendstil vaas St. Denis, gemerkt in de bodem Frans ca. 1900. Kogelvormige vaas met floraal decor en met goud bewerkt 20xø28cm. Cond.: G

Kandelaars,kristal
Starting price 100 EUR

Lalique aansteker
Starting price 150 EUR

Oude Lalique glazen aansteker 2e helft 20e eeuw in goede staat. Gesigneerd Lalique France. 8,5x7x7cm. Cond.: U

Murano schijvenlamp
Starting price 500 EUR

Zeldzame Murano schijvenlamp "Vistosi" 60-er jaren. Chroom met gekleurde glazen schijven. Lichte oxidtaie op het metaal. 60x50cm. Cond.: G

Kristalglazen schaal
Result: 35 EUR

Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met floraal silveroverlay 925/000. Rand is geschulpt ø28cm. Cond.: G

Kristallen dekselcoupe
Starting price 60 EUR

Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen dekselcoupe (chips af) 32xø18cm. Cond.: R

Ruitkristallen schaal
Result: 15 EUR

Ruitkristallen schaal ca. 1900 Holland (chip), 8xø18cm. Cond.: G

2 Ruitkristallen vazen
Starting price 30 EUR

Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R

4-Delig ruitkristal set
Result: 50 EUR

Hollands ruitkristallen set ca. 1900. 4-Delige tafelset bestaand uit; 1 onderschotel, melkkannetje, suikerpot en lepelvaasje. Licht beschadigd, enkele chips 29x15x10cm. Cond.:R

7 Delen ruitkristal
Result: 40 EUR

7 Delen 19e eeuwse Hollands ruitkristal bestaand uit; 6 petit-four schaaltjes (ø12cm.) en 1 grote schaal (ø27cm.), enkele chips Cond.: R

Kristallen aanbiedschaal
Result: 35 EUR

Amerikaans kristallen glazen aanbiedschaal 20e eeuw, gedecoreerd met floraal silveroverlay. 925/000 ø31cm. Cond.: G

2 Mondgeblazen glazen
Starting price 80 EUR

Twee oude mondgeblazen glazen in 16e eeuwse stijl. Kelkvormig met geribt glas rondom. 15xø11cm. Cond.: U

8-Delig kristallen likeurstel
Starting price 40 EUR

8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U

Geëtste ruit
Result: 50 EUR

Groot oud gegraveerd venster met als afbeelding een pauw in een boom. Fijn uitgewerkt 20e eeuw 58x88cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk, overlay
Result: 30 EUR

Twee delen glaswerk Overlay zilver en overlay goud 1e helft 20e eeuw. 1x Vaasje met zilveroverlay, voorstellend Venetië. 1x Vaas goudoverlay, voorstelling met druivenranken 17xø6cm. en 15xø12,5cm. Con...

Glazen karaf
Starting price 20 EUR

Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G

7 Oude kristallen glazen
Result: 20 EUR

Zeven oude kristallen glazen met slijpsel waarvan 1 gekleurd 9-21cm. Cond.: G

Lalique aansteker
Starting price 150 EUR

Oude Lalique glazen aansteker 2e helft 20e eeuw in goede staat. Gesigneerd Lalique France. 7,5x7x7cm. Cond.: U

3 Delen glaswerk
Result: 35 EUR

3-Delig kristallen setje bestaand uit tablet, karaf en ruitgeslepen vaasje 20e eeuw 24x18x10cm. Cond.: G

8 Glazen
Starting price 20 EUR

Acht longdrink glazen met springende paarden motief 2e helft 20e eeuw 18xø6cm. Cond.: G

Bel van geslepen glas
Starting price 30 EUR

Grote glazen tafelbel met geslepen facet en druivenmotief. gegraveerd 20e eeuw 22xø20cm. Cond.: G

Duitse roemer met tekst
Starting price 30 EUR

Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R