Oude bronzen hanglamp met glazen verbindingsstukken en gekleurde kristallen pegels 20e eeuw in zeer goede staat 66xø44cm.
Klein petroleumkacheltje van het merk Saffier Holland, 20e eeuw, 47xØ30cm., Cond.:G
Hangpetroleum met bruine majolica pot, 1e helft 20e eeuw,Lamp is elektrisch gemaakt. Origineel witte kap met barst.
Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van bewerkt koper met glas 15xø44cm. Cond.: G
Zes delen vroeg tin 18e-19e eeuw; 1x grote lepel(stempels), 1x zoutstrooier, 1x kandelaar, 1x kraantjeskan, 1x lepel met leeuw (bijzonder) en 1x papkom. 9,8-43cm. Cond.: R-G
Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G
Twee oude Chinese koperen cloisonne vazen 1e helft 20e eeuw met bloemmotief, 2 kleine deuken 24xø14cm. Cond.: R-G
Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G