This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Stoommachine
Result: 80 EUR

Duitse stoommachine ca. 1900 met messing. Originele brander en schoorsteen op houten voet. Vermoedelijk Marklin of Doll. In goede originele staat 29,5x15x12cm.

Bing draaispoor + spoorbrug
Starting price 100 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G

Bing spoorwegstation
Result: 275 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed Duitsland; 1x vroeg GBN (Bing) spoorwegstation ca. 1910 met originele lithografie in redelijke staat 21x26x17cm. en 1x spoorwegsein met dubbele bel ongemerkt in r...

Blikken treinen
Result: 140 EUR

Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1930; 3x wagons Bing (GBN), 1x lok met tender GBN (losse delen) en 1x lok KBW (Karl BuB), matig tot redelijke condities 14-19cm.

Div. Mecano/Märklin
Starting price 100 EUR

Groot kavel Märklin metaal bouwdozen 1e helft 20e eeuw en diversen. Onder andere; Marklin metaal bouwdoos 1, aanvullingsdoos 1A, 2A, 3A. tevens 1 grote doos extra's met dynamo's, wielen etc. etc.. Tev...

Pop, Simon & Halbig 126
Result: 150 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen pop. Simon & Halbig / Kammer & Reinhard Nr. 126. Origineel papier-mache lichaam, slaapogen en beweegbare tong. Pruik in slechte staat, hoofd is heel Cond.: R-G

Pop Annette Himstedt
Result: 75 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Adrienne, mädchen aus Frankreich, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.66cm., In zeer goede staat

Pop Annette Himstedt
Result: 75 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Minou,1995, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat, L.66cm.

Pop Annette Himstedt
Result: 85 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Tara, the bare foot children series, 1987, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.66cm., In zeer goede staat

Pop Annette Himstedt
Result: 80 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lowa, 1994, met originele doos, kleertjes en certificaat. L.73cm., in zeer goede staat.

Pop Armand Marseille
Result: 125 EUR

Oude Duitse porseleinen pop van Armand Marseille Nr. 390 DROM 246/1 A 6.5M. Met geleed lichaam en slaapogen 59cm. Cond.: G

2x Humpty Dumpty
Result: 140 EUR

Twee papier-mache Humpty Dumptys ca. 1910, gemaakt voor de Amerikaanse markt (1 pootje gelijmd) 13x9x11cm. Cond.: R-G

Divers Märklin etc.
Result: 200 EUR

Groot kavel divers blikken spoorweg-speelgoed van Märklin etc.; 1x lok + 2 tenders, 2x seinpalen, diverse wagons, rails etc. Cond.: van Matig tot Goed.

Div. treinen en speelgoed
Result: 25 EUR

Kavel Fleischmann treinen en speelgoed auto's. Cond.:R/G

Rails
Result: 80 EUR

Lot Bing speelgoed, spoorrails en wissels ca. 1920 in goede originele staat.

6x Blikken speelgoed
Result: 50 EUR

Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1950; 1x slagboom met huisje GBN Bing, 1x seinpaal (matig) vermoedelijk Bing of Marklin, 1x staande lantaarn (zonder lamp) ongemerkt, 1x spoorwegovergang Kib...

Divers speelgoed
Result: 70 EUR

Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R

Pors. pop ca. 1850
Result: 50 EUR

Duits porseleinen pop 19e eeuw met blond haar, stoffen lichaam, porseleinen laarzen en handen. genaamd op de borstplaat Marion en achter gemerkt. Patent Approved Germany. Gemaakt voor de buitenlandse ...

Doosje poppenkleding
Result: 45 EUR

Doosje met diverse antieke poppenkleding + merklap ca. 1900 11x19x21cm. Cond.: G

8 Oude poppen
Result: 50 EUR

Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.

Pop Annette Himstedt
Result: 80 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd, Toni van de prairie children from Americas Heartland Collection 1987, met originele doos, kleertjes en certificaat, L.58cm., In zeer goede staat

Pop Annette Himstedt
Result: 80 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Takumi a Cheyenne girl in originele doos, met certificaat en originele kleertjes. L 63cm. Cond.:G

Pop Annette Himstedt
Result: 160 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Madina 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.73cm., In zeer goede originele staat.

Pop Annette Himstedt
Result: 200 EUR

Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.