Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen, deels vergulde vaaspendule met kobaltblauwe porseleinen vaas met vergulde putti's. Circa: 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk met emaille cartouches, en halfuur-slag. Afmeting: 70 x 45 x 17 cm. In goede staat.