Vijf stuks 19e eeuws Duitse wit-porseleinen dekselschalen. Eén gemerkt 'K.P.M.', andere onduidelijk, waarschijnlijk ook 'K.P.M.'. Enkele beschadigingen. Afmeting: ø 20 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.