Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Vier antieke kindermeubels. 1x Kinder keukenkast van donkergebeitst vuren ca. 1910 116x53x19cm. 2x Kinderstoelen van massief mahonie, biedermeier 19e eeuw 63x45x36cm. 1x Kindertafel van mahoniehout met lade 19e eeuw 47x45x60cm. Cond.: G