Antieke zilveren lepel met rattenstaart en gecontourneerd steeleinde. Aan de achterzijde voorzien van vage gravure: ?.D.G. MT.: Lambertus Krop, Deventer, 1735. ca 36 gram. 19 cm. Iets beschadigd aan de bak, verder in goede staat