Vier 18e - 19e eeuwse glazen. 1x Slingerglas, gaaf. 1x Slinger borrelglas, gaaf. 1x Kristalglazen karaf, gaaf. 1x Gegraveerd wapenglas met leeuw, voet beschadigd. Afmeting: H 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.