Onduidelijk. 18e Eeuw. Verso Karel du Jardin, Royal Institution Edingburgh. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. In redelijk/goede staat.