Zilveren strooibus, 835/000, geplaatst op een vierkante voet met een ronde rand voorzien van cannelures. De strooibus is versierd met acanthusbladeren en lambrequins. 7x7x19cm. En heeft nog deels een vergulding. ca 182 gram. De bus is voorzien van pseudokeuren. In goede staat