Prachtig Hollands Louis Seize linnenkabinet van mahoniehout. Met halve zuilen, vergulde bronzen kapitellen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 220 x 175 x 65 cm. (zonder opzet). In zeer goede staat.