Amsterdams staand horloge 18e-19e eeuw met zogenaamde viool-kast, mahoniefineer en bijzonder uurwerk. Dubbele bel, centrale secondenwijzer, wekkerfunctie, dagaanduiding, maanaanduiding en datumaanduiding. Handbeschilderd landschap met maanstand in de hemel. gesigneerd Hendrick Sürig Amsterdam. Geheel is in zeer goede staat 270x64x34cm.