Zes delen antiek Chinees porselein; 1x kop & schotel met 8-kantig kopje en geschulpte schotel (gesigneerd) 18e-19e eeuw met floraal decor. Mooie kwaliteit. 2x Kopjes capucine 19e eeuw (Cond.: G) en 1x kop & schotel ca. 1900 (gemerkt) met floraal decor 5,5-12,5cm. Cond.: G