Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm
Ilieverf op linnen, pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren,cond.uitstekend, 35,5x44,5cm.
olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.
Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm
Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm
Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw
2x kapitale Imari dekselvazen met bronzen voet, Japan midden 19 de eeuws, hoogte 45 cm.
Collier WG750/000 L46cm,met 7 smaragden zeer goede kleur 1.39ct en 46 briljanten 0.52ct.W/VSI 35.6gr.
Hanger WG750/000,met Braziliaanse roze tourmalijncabochon 19.30ct,en 51 briljanten 0.92ct.W/SI (expertise €8500.-) 11.1 g
14 krt.geelgouden ring,ø50 bezet met 1 briljant en 6 baquette geslepen briljantjes
Aquarel, Constant Artz, 1870-1951, Soest, voorstellend Eenden, cond.uitstekend, 47x31cm.
Eikenhouten een-deurs porseleinkast met drie gebogen laden, 214x130x40cm.
schaal op zilveren voet. Kristal geetst en geslepen.H.31cm, ø35 cm
Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U
vijfdelig zilveren servies; koffie-thee-melkkan suikerpot,ovaal dienblad 0835
Schilderij W.M. Ter Reehorst, pastel op papier, Portret met twee meisjes cond.Redelijk, 50cmx70cm
Engels porseleinen koffie-thee-ontbijt-eetservies eind 20e eeuw ,Royal Albert, Old Country roses,
bestaand uit: 12 platte , 12 diepe , 12 boterhambordjes, 10 delig gebaksstel klein(petit fours), 12 d...
Briljant-solitair ring ø55, WG750/000, Briljant 1.02 ct.W/PI 3.1 gr
Ring WG585/000,ø53,bezet met 7 briljanten 0.66ct TW/SI en robijnen 1.27ct, voormalige verk.prijs €2456.-, 4.5 gr.
Aquarel op papier, kaartenleggen, Petrus Marinus van Walcheren(1876-1949 Apeldoorn),cond.Uitstekend,
35x42cm
Hanger WG750/000,met een pistache kleurige tahiti-parel ø13mm,en 101 briljanten samen 0.65 ct. 6.4 gr
Gisela Sedatis-Grosser, Berlijn 1935-2007,voorstellend: peren.
Gesign.G.S.,met lijst 48x39.5 cond.uitstekend
kersenhouten buffetkast met boven 2 beglaasde deuren. Topkwaliteit. Kostte 6.000,- gulden. 200x155x48cm. 2005
Antieke14 krt. gouden slaven armband met klein pareltje, ø6 cm., 20.4 gr.
Kapitaal eikenhouten gestoken jachtklok met veel snijwerk. 105x70x27cm.
Franse uittrektafel van iepenhout. Top kwaliteit. 80x120x102cm. Begin 19e eeuw
J. van Rijsewijck, Olieverf op paneel, landschap,cond.Uitstekend, 40x50cm
Eikenhouten gestoken Mechelse boekenkast met 3 schappen, 209x134x50cm. ca. eind 1800
Amethist hanger GG/WG 585/000,met een fijne amethist in fantasie slijpsel,en 18 briljanten 0.10ct TW/PI, 11.3 gr.
William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm
W.C. Rip, aquarel op papier, bootje op water, 1856-1922 Den Haag, cond. uitstekend, 23x15cm
Houten model vrachtschip van de rederij Nievelt-Goudrissn ca 1940 L.160 cm.
kristallen inktstel met zilv. doppen, alsmede zilv. greep en zilv. pen op zwart basement met ivoren pootjes
Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw
Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm
tweedeurs vitrinekast Willem III omstreeks 1880, notenhout, 2.00x1.03x0.42m
een Frans Bouille klokje met schildpad en messing ingelegd en versierd met bronzen ornamenten. h 29cm
Eikenhouten Hollandse armleunstoel met leeuwtjes en onder een gesneden adelaar. 118x63x65cm. Rond 1900
Eikenhouten Hollandse armleunstoel met leeuwtjes en onder een gesneden adelaar. 118x63x65cm. Rond 1900
Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm