Twee 18e eeuwse Hollandse gegraveerde glazen. 1 x, De groote visserij met prachtige gravering van schepen en figuren (voet beschadigd) en 1x met gravering Het Welvaren van de leerlooijerijen. (G) 18x7...
Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...
19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G
Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G
Grote oude kristallen vaas met twee dimensionaal rood bloemendecor ca. 1900, gemerkt V.S.L. en J.S.. Lichte randschade 28xø10cm.
Kristallen facetgeslepen karaf met 6 glazen ca. 1900 (stop aan uiteinde beschadigd). 1 Groot glas en 1 klein glas hebben lichte randschade 10-30cm. Cond.: R
Handbeschilderde bolle vaas met landschap en watermotief, gemerkt Veritable Dolhain Wirthe ca. 1900 7,5xø10cm. Cond.: G
Oude groen/blauwe glazen vaas, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 50xø15cm.
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Groot glas-in-lood venster met gebrandschilderde voorstelling. "Het leven zucht naar licht en lucht" 20e eeuw 83x68cm. Cond.: G
Twee delen glas-in-lood Annemiek Punt, 1x rond glas in lood venster ø29cm. en 1x vierkant met gebrandschilderde voorstelling 55x58cm. Cond.: G
Twee mondgeblazen Jugendstil vazen ca. 1900, handbeschilderd met bloemenmotief. Minimale chips bij bovenrand 23xø8cm. Cond.: G
Diverse kristallen glazen, 4 glazen hebben een chip. Cond.:R/G
Japanse mondgeblazen likeurset bestaande uit; opklapbare houder, karaf en 6 glazen (1 glaasje kapot) ca. 1910. 27xø17cm. Cond.: R-G
Kristallen schaal op voet ca. 1900 met goud-overlay en bloemdecor. Nr. 327/138 en schaarteken, vermoedelijk Wenen. Chip bij bovenrand 13x21x11cm. Cond.: R
Grote antieke ruitkristalen odeurflacon met plated schroefdop, ca. 1900, in goede staat. 34x5x4cm.
Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G
Kristallen 5-delige likeurset ca. 1900 bestaande uit 1 karaf met handbeschilderde driemaster (Cond.: G) en 4 likeurglaasjes met vogeldecor, handbeschilderd (1 glaasje met randschade) 22x13x6cm. en 6xø...
Opaline glazen dekseldoos met gelithografeerde Biedermeier voorstelling en gouddecor ca. 1890 6xø13cm. Cond.: G
Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...
Twee delen antiek kristal; 1x amandelgeslepen stopfles 12xø7cm. en 1x bowl- boerenjongenspot met onderschaal (chips af) en lepel Cond.: R-G
Kristallen olie- en azijnstel 4-delig ca. 1880 (houder beschadigd) 27,5x21x10cm. Cond.: R
Oud mondgeblazen glas ca. 1970, zogenaamd fluitglas. Donkerrood met lichtrood (Murano?) in zeer goede staat 17xø6cm. Cond.: G
Twee antieke karaffen + 1 dekseldoos; 1x kristal amandelgeslepen karaf (chip af), 1x gegraveerd glazen karaf (ca. 27cm. en 1x kristallen dekseldoos 12xø14cm. Cond.: R-G