Fraai geslepen kristallen presenteerschotel, ø 16 cm, met o.a. een geslepen ster op debodem. De schotel is voorzien van een opengewerkte gecontiurneerde zilveren, 835/000, beugel met florale- en ruit ...
Antieke zes-vlaks geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet en deksel met fraaie bloem-en bladeren knop. MT.: J.M.van Kempen en Zn.,Voorschoten ca. 1870, 16xø8.5cm.
Zilveren kandelaar met gefacetteerde stam op ronde voet, 835/000, 17x9cm.
Vijf-delig kavel waarvan 2 zilveren pillendoosjes (800/000, 5x4x1,5cm. en 835/000 4x3x1cm.), 1x verzilverde langwerpige Franse doos "Menton" en 2 maliënkolder beursjes. Zilvergewicht ca. 45gr. Cond.: ...
Schuitvormig geslepen kristallen bonbonmandje met ruit-en waaierslijpsel, geslepen ster op de bodem, voorzien van fraai 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT: A.C.Fontani, Amsterdam, ca. 1925, ca...
Grote kristallen schenkkan met diagonaal ruitslijpsel en Hollands zilveren dop met parelrand 835/000, 33xø11cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren geboortelepel met gravure op achterzijde van de bak, Friese familie, met bewerkte steel en bekroond met Neptunus, 835/000, Grootkeur. Jaarletter: O, 1848. MT.: H.C.Tulleners,...
Twee antieke parfumflesjes met Hollands zilveren dop, waarvan 1 met veerknopsluiting 835/000, 7,5x9,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen ovaal parfumflesje met Hollands zilveren applique, voet, kraag en dop. H.: 10cm. Cond.: U
Zes Hollands zilveren theelepels 835/000, ca. 72gr. MT: A.J. Driesen Utrecht ca. 1920 + Schoenlepel met zilveren heft Cond.: U
Engels 3-delig sterling zilveren tafelset; kannetje, mosterdpotje en strooier(H.: 10cm.). Rondom bewerkt 925/000, ca. 179gr. Breedte:9,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur draagkoets met graveringen, 2 dragers en persoon in de koets 19e eeuw, Nederlands gekeurd 835/000, onduidelijk meesterteken, ca. 36gr. 4,5x5x2cm.
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur riksja als strooier 925/000, ca. 33gr. 6x7,5cm.
Joodse tol van zilver en messing, met koperen tolpunt, H.5.5x3.5x3.5cm., Cond.U
Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes 835/000 Van kempen ca. 176gr. Cond.: U
Kristallen theebus op voet met zilveren dop en kraag 835/000, 16,5xø7cm. Cond.: G
Zilveren 835/000 theezeef met gecontourneerde bak als bloem en fraaie bladeren steel, op bijbehorend 835/000 zilveren lekbakje met drie pootjes, MT: H.Hooykaas, Schoonhoven ca. 1952 en 1954, H.5cm., ...
Twee zilveren bakjes rustend op vier pootjes met palmet en klauwmotief, 900/000 ca. 165 gr. 8.5x5x4.5cm., Cond.:U
Drie delen Hollands zilver 835/000: klein strooilepeltje met bloemmotief bakje en steel, MT.: Th.N.P.Moerkerk, Haarlem, begin 1900. Suikerschep met streepagaat steel, gecontourneerde bak en gegraveerd...
Twee zilveren miniaturen: telefoon 925/000 en de ijscoman 825/000. Samen xca. 30gr., Cond.:U
Mooie antieke kristallen geëtste beschuitbus op onderschotel met Hollands zilveren knop op deksel, 835/000, kleine chip van rand. øschotel: 18,5cm. Totale hoogte: 23cm. Cond.: G
Stel geslepen geëtste kristallen roos of orchideënvaasjes met florale graveringen en gedraaide ribbel. (1 met kleine randschade) staand op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. MT.: P.J.Bierenbro...
Geslepen kristallen bloemenvaas met olijfslijpsel op ronde zilveren voet, 8352/000, kleine shade. . MT.: J.Schlotboom, Amsterdam, ca. 1880, 17xø10cm.
Antieke 835/000 zilveren theeduim, steel met filetrand, MT.: J.van der Broek, Schoonhoven ca. 1834, L.8cm., ca. 10gr.
Stel sterling zilveren balustervormige zout- en peperstrooiers voorzien van glazen binnenbakjes 8,5xø4cm. 925/000
Twaalf Hollands zilveren advocaatlepeltjes met verschillende bloemmotief-stelen 835/000, MT: Oud-Holland, zie Eggersman Zeist ca. 177gr. Cond.: U
Vier geslepen kristallen kaart-asbakjes met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren rand met oude belasting keur. ca. 3xø7cm.
Oude Orrefors kristallen whisky karaf met sterling zilveren montuur (925/000) 25cm. In goede staat
Hollands kristallen strooier met zilveren voet, kraag en dop 835/000, 16xø7cm. Dop behoeft restauratie
Oude karaf met sterling zilveren montuur in goede originele staat 25xø16cm.
Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U
Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 9cm. Cond.: U
Zes Hollands zilveren theelepels en suikerschep met parelrand 835/000, jaarletter L: 1971, MT: Huisman Schoonhoven ca. 100gr. Cond.: U
Zes antieke dessertmessen met zilveren gecontourneerd heft, Frankrijk 800/000 zilver (z-keur), L. 22cm., Cond.:U
Dertien Hollands zilveren theelepels met bloemmotief 835/000 ca. 115gr. Cond.: U
Elf Hollands zilveren theelepeltjes met bijbehorende suikerschep waarin handgravures, 835/000, begin 1900, MT.: L.J.Limburg, Amsterdam, samen ca. 1401gr., Cond.:U
Drie delen zilver; zilveren klontjestang, Hollands zilveren theeduimpje en kolenbak model suikerschep. Jaarletters X: 1832 en S: 1827. ca. 41gr. (totaal) Cond.: U
Duits gelobd zilveren presenteerschaaltje met klein handgreepje en rijkelijk gedreven wapenschild, 800/000, ca. 63gr., 11.5x13cm., Cond.:U
Zilveren miniatuur van een staande tekkel 925/000, ca. 45gr. 6,5x3cm.
Zilveren miniatuur afbeeldend "dit varkentje zullen wij wel even wassen", MT: C.A. Stout Rotterdam, 835/000, ca. 28gr. 3,5cm.
Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond.: U
Twee ovale handgemaakte zilveren fotolijstjes met ajourgezaagd frame. Zilvergewicht ca. 60gr. 10x7cm. Cond.: U
Plated 5-delig koffieservies 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x50x30cm.
Zilveren balboekje met bijbehorend zilveren potloodje, met hangeroog, 835/000, begin 1900. Aan beide zijden gestreepte bewerking, 6x3.5cm., Ca. 27gr., Cond.:U
Elf Hollands zilveren waaiervormige theelepels 835/000 en vijf zilveren theelepels met getorste steel, 830/000, 11cm., ca. 155gr., Cond.:U
Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U
Twee Engels sterling zilveren vaasjes waarvan 1 op voet met 2 oren (glad model) 16cm. en 1x op knorrenvoet, bewerkt met guirlandes 12cm. Behoeft reparatie.
Antieke fraai geslepen geëtste kristallen sigaretten standaard in de vorm van Hoorn des Overvloed, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand, ca. 1880, 10.5x13x8cm.
Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U
Hollands zilveren pillendoosje, bovenzijde geheel bewerkt. MT: onduidelijk, jaarletter 1976, ø4,5cm. ca. 25gr. Cond.: U
Fraaie vierkante geslepen kristallen whiskey karaf compleet met stop, zilveren montuur en label aan ketting met opschrift: WHISKY. 26x9x9cm.
Hollands zilveren luciferdooshouder met palmetmotieven, MT.: D.van Zwijndrecht, Den Haag, 800/000, en twee Oostenrijkse aanstekers met zilveren bloemmotief versierd omhulsel. Cond.:G
Ajour gezaagd 800/000 zilveren bonbonschaaltje met gecontourneerde rand, 3.5xø12cm., ca. 51gr.
Stel fraaie 835/000 zilveren botermesjes met gedraaide stelen en heften met parelrand. MT.: A.C.Kooiman, Schoonhoven ca. 1910, L.17cm., ca. 56gr.
Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met schroefdop en symetrische handgravurfes, Monogram op de dop, 835/000, ca. 1850, MT.: Bezier, Breda, L.9.5cm., ca. 16gr., Cond.:G
Vergulde knopenhaak met filigrainwerk in gareelvorm, met hangeroog. L. 7cm., Cond.:U
Stel zilveren sierschenkkurken, Hollands , met handgegraveerd bloemmotief en kabelrand, L. 7cm., Cond.:G
Twee oude plated hangselschalen 20e eeuw, 10xø21cm. en 10x22x28cm. Cond.: G
Kristallen glas op Hollands zilveren voet en twee Hollands zilveren wijnkurken Cond.: R
Zilveren strooibus op ronde voet met parelrand, MT: J.M. van Kempen - Voorschoten ca. 1870 835/000, ca. 36gr. H.: 11cm.
Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G
Twee Hollands zilveren sauslepels, model Haags Lofje en dubbelfilet, begin 1900, 835/000 Grootkeur, ca. 140 gr., Cond.:U
Zeven delen zilver; miniatuur roomstel 800/000, 3 Hollands zilveren bloemlepeltjes 835/000, Art Deco taartschep met gegraveerde bak en getordeerde steel 835/000 (jaarletter E: 1914, MT: J.A.A. Gerrits...
Zilveren geribde sigarettenkoker met fraai spiegelmonogram 800/000, ca. 73gr. 9,5x8,5cm.
Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U
Zilveren kandelaar met gedraaide trapsponningen, 835/000, begin 1900, MT.: C.F. Wewer, Schoonhoven. 7.5xø7cm., Conbd.:U
Diverse delen oud plated o.a; roomstelletje, sleef, lepels, vorken, etc. Cond.: G
Hollands zilveren suikerschep, gembervorkje en theelepel 835/000 ca.38gr. Cond.: U
Twee maliënkolder beursjes waarvan 1 zilver (rechthoekig model) met Inlands V-teken (ongewaarborgd), zilvergewicht ca. 32gr., beugelbreedte 6.5cm., Cond.:U
Twee sterling zilveren pillendoosjes, Z1 gekeurd, 925/000. Ovaal model met aan binnen-en buitenzijde ruitvormige bewerking, de ronde heeft op het de3ksel een handgravure. Ovale: ca.5.5x4.5x1.5 cm., ro...
Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U
Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U
Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...
Geslepen kristallen strooibus met dubbele kraag en 835/000 zilveren montuur met dop. Onduidelijk MT., Nederlands gekeurd, ca. 1870, H.ca. 25cm.
Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R
Drie delen plated 20e eeuw; 1x tablet met opengewerkte omranding 50x35x2,5cm. 1x 3-lichts kandelaar (bewerkt) 29x26x7cm. en 1x dekseldoos (bewerkt), deksel zit los 4x19x11cm. Cond.: R-G
Delfts aardewerken schaaltje met opengewerkt Hollands zilveren hengsel 835/000, grootkeur ø18cm. Tevens 2 glazen op Hollands zilveren voet en 1x Hollands zilveren vaasje 835/000, van Kempen COnd.: U
Engels kristallen potje met sterling zilveren dop 4,5xø5cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U
Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G
Zes Hollands zilveren bokkepootlepeltjes, 835/000. MT.: GG, ca. 59gr., Cond.:U
Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...
Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...
Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U
Sterling zilveren kandelaar 925/000 begin 1900 11xø8,5cm. Cond.: U
Geslepen kristallen zoutvaatje met diamant-slijpsel, op voet met geslepen ster voorzien van een zilveren bovenrand ( deukjes),7xø8cm.
Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G
Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G