Grote Engelse tafelklok ca. 1850 met zwaar gegraveerd uurwerk en signatuur "George Danton London". maanstand. dagaanduiding (in Hollands) en datumaanduiding. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en b...
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden- en dagaanduiding. Gesigneerd Bancroft Scarbro met 8-daags uurwerk in goede staat 235cm.
Grote bronzen mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw met mechanisch uurwerk zonder slagwerk en blauw geëmailleerde kogel 76cm. Cond.: G
Bronzen Cartelklok ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 51x28x8cm. een een barometer.In goede originele staat
Grote eikenhouten 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize. Burgermeester model met verhoogde kap en achterglas schilderijen (panelen). Kwartierslag, dagaanduiding, wekkerfunctie en maanstand...
Grote 19e eeuwse beschilderde Friese stoelklok met wekkerfunctie in goede originele staat 70x36x32cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Franse pendule met Vernis Martin beschildering. Vuurvergulde bronzen armaturen en origineel uurwerk met halfuurslag, geheel in uitstekende staat 36cm.
Friese staartklok 19e eeuw met mechaniek, voorstellend Adams offer. De engel, het kopje van de bok en arm van Adam bewegen. Kwartierslag op dubbele bel met wekkerfunctie. Wijzerplaat verso gesigneerd....
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Hollandse Friese staartklok ca. 1800 met maanstand, wekker, kwartierslag en lange kast in originele staat 140x36x23cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met console. Zonder uurwerk maar verder in goede staat (vergulding goed). Console heeft schade. Hoogte (zonder console): 45cm. Cond.: R
Hollandse 19e eeuwse Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat (barst in slingerkast) 140x42x20cm. Cond.: R-G
Albasten klokkenstel 19e eeuw met kaarskandelaren in goede staat ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag 40x28x13cm. en 45x18x17cm.
Franse bronzen pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 46cm.
Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en eiken kast in goede originele staat 140cm.
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag en hamer op bel 37x17x15cm. Cond.: G
Franse witmarmeren pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl (2e periode). Marmer in goede staat (minimale chip), vergulding smerig, deurtje uurwerk mist en 1 deel van ornamenten is gebroken maar wel erbi...
Grote albasten empire pendule ca. 1840 met vuurvergulde wijzerplaat en slinger. Origineel 8-daags uurwerk zonder slagwerk (lichte beschadigingen) 50x27x16cm. Cond.: R
Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.
Grote Warmink tafelklok met Westminster uurwerk 2e helft 20e eeuw met wortelnoten kast, bronzen beslag, kwartier slagwerk met 8 hamers op gongstaven 43x26x20cm. Cond.: G
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw , met harpslinger. In goede staat 148x25x15cm.
Keramieken pendule ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag en ornametuur in goede staat (compositie metaal) 38x22x12cm.
Grote Duitse notenhouten tafelklok met halfuurslag en messing beslag ca. 1880 (Junghans). Torentje mist 53x30x16cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten regelateur ca. 189o, Jugendstil in goede staat 115cm.
Kleine Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 50x27x16cm.
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 150cm.
Oude Warmink meidenklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag in goede staat 84cm.
Franse stijl klok (Oeuil de Beuff) 2e helft 20e eeuw 51x40x13cm. Cond.: G
Franse notenhouten Henry Deux hangklok met halfuurslag ca. 1870 in goede staat 65x34x18cm.
Oude Engelse pubklok ca. 1920 met opdraaiveer en mooie omlijsting (zonder slagwerk) 13xø40cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten 26x15x13cm. In zeer goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen versiering 24x17x12cm. Cond.: G
Wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag op 2 bellen in goede staat 27x19x13cm.
Oude/antieke Duitse wandklok (schoolklok) met Lenzkirch uurwerk en halfuurslag op gongveer. Omlijsting gemoderniseerd en functies niet getest Cond.: R-G
Drie klokjes 2e helft 20e eeuw: 1x barokstijl, messing Schmid, Engelse stijl Quartz klokje, Roger Lascelles London 11cm. 1x History Craft (kunststof) 12-22cm. Cond.: G
Oud keramieken klokkenstel met Hollands blauw decor 20e eeuw, genummerd 508 en made in Germany 29x10x8cm. en 31x17x8cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok ca. 1920, gemerkt Pfeilkreuz in goede staat 40x23x14cm.
Kleine eikenhouten Wuba Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 70cm.
Junghans wandklok ca. 1980 in Schwarzwald stijl met houten beschilderde wijzerplaat en mechanisch uurwerk met halfuurslag 34x25x34cm. Cond.: G