Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen vaas omstreeks 1900 met krijgers decor rondom in de bergen( mooie kwaliteit) in goede staat 48,5x15,5cm
Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...
Antieke Chinese porseleinen penselenpot Ching Dynastie met rondom figuren in landschapdecor 13,3x18,3cm Cond:G
Herman Cornelis Adolf Paradies 1883- 1966 gezicht op Pelchrimskerk te Delfshaven 60x43cm Cond:G
Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig landschap met watermolen, figuren en panorama, mooie kwaliteit, in zeer goede staat, olieverf op paneel. 68x50cm Cond:G
Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rode draken Cheng Lung gemerkt Quing Dynastie, in goede staat 37x19ø Cond:G
niet te koop
Prachtige antieke vuurvergulde directoire empire pendule omstreeks 1800 met twee musicerende figuren, vrouw met snaarinstrument en putti met muziekblad 8 kantige basis rondom met verguld bronzen sierw...
Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G
Achtiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, hlfuurslag, dubbele snack, enkele bel gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London, klok is geheel origineel en in goede st...
Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven, in zeer goede staat mooie vergulding 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G
Zilveren ei met emaille op standaard, 88 zolotniks. Prachtig versierd ei met blad en roos motief met emaille, geplaatst op een standaard met 3 klauwpootjes. Verguld aan de binnenzijde van het ei. ø 9x...
Prachtig witgouden collier, 750/000, met briljant, BVLGARI. Collier met ankerschakel versierd met cilindervormige schijven voorzien van briljanten, met in het midden een hanger met de bekende BVLGARI ...
Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...
Twee zeldzame antieke houtgestoken Venetiaanse Mooren (kandelaren) met vergulding en beschildering 19e eeuw, lichte beschadigingen 71-73cm Cond:G
Antieke RG broche, 585/000, Victoriaanse stijl ca 1850. Met 10 diamanten met oud-slijpsel, totaal ca 1,50 crt. W Si/P. Met zwart emaille bewerkingen.( waarschijnlijk Rusland ?) Onderste deel is afneem...
Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...
Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø
Twee antieke Chinees porseleinen familie Rose vazen vierkant Republikeins omstreeks 1900 met landschapsdecor en Chinese teksten in goede staat 57x18x20cm
Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G
Twee grote vergulde zeldzame houten piedestals 18e eeuws, met driespant poot en prachtige florale snijwerken in goede staat 145cm