Lalique France, glazen tafelschaal 20e eeuw met pauwendecor, in goede staat 17x22ø cm
Vier oude kristallen stop karaffen met stermotieven 20e eeuw minimale chips stop 15-21cm. Cond:G
Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat
Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G
Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. Cond:R
Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G
Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse glazen met gematteerde strepen en facetgeslepen stam, in goede staat 12,5x6,8øcm
Twee kristalglazen bekers 1938, derde Rijk Duitsland met geëtste leeuwen en tekst: ein Volk, ein Führer 1.10 1938,en: Ihr gibt uns Brot in Grosser Not 1938. beide in goede staat 11-10cm
Vier delen boheems robijnrood boheems geetst kristal 20e eeuw, 1 grote vaas, en 2 kleine vaasjes, dekselpot, in goede staat 6-40cm.
Antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel en diverse messenleggers, chips onderschaal Cond:R/G
Prachtige 19e eeuwse 7 delige waaier kristal olie en azijnstel, inclusief onderschotel in goede staat 25x19,5cm.
Verzameling oud waaier/ruit kristal o.a grote schaal diverse onderzetters, paperweight, natfruitschaal, comfort, twee keer vaas 2 karaffen, minimale chip mogelijk 4-33cm. Cond:R/G
Stel 19e eeuwse kirstallen botervloten(iets verschillend van elkaar) met florale gravering en 835 zilveren doppen, in goede staat 17-18cm. Cond:G
Vijf antieke glazen, 4x boheems kristal, 1 gegraveerde empire kristallen bokaal, omstreeks 1800 14-22cm. Cond:G
Antieke groen glazen likeurset, 7 delig met floraal en emaille beschildering 5,5-23cm in goede staat
Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.
Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G
Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.
Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Negen delen antiek glaswerk en kristal, 4 x boheems glas, keizerlijke opaline dekseldoos, 3 gegraveerde glazen, en kunstglazen coupe, minimale chip mogelijk 13-18cm Cond:G
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm
Kunstglazen pelikaan op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw, in goede staat (murano?) 35cm. Cond;G
Oude glaspasta dekseldoos met baccahantus figuren 20e eeuw, chip onderrand deksel, 6.5x9.5cm Cond:G
Antiek symbolisch kristallen glas met zon, Joodse ster, zwaarden, driehoekssymbolen met oog en G, chinese slang, pagode etc.(chip bodem) 14cm Cond:G
Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G
Acht diverse kristallen karaffen met diverse slijpsels, omstreeks 1900 15-24cm Cond:G
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Zes Duitse Rosenthal glazen kerstborden ( Weihnachtsteller,) Bjorn Winblad, 1976-1978-1979-1981-1980-1980 in goede staat 29x29cm.Cond:G
Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G
Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G
Twee antieke Duitse W.M.F karaffen met tinnen monturen, druivenrankendecor, floraal decor, en vlinders, omstreeks 1900, 30cm. Cond:G
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Twee moderne gesigneerde kristalglazen vazen 2e helft 20e eeuw, bolvaas en hoge vaas, in goede staat 16-30cm.
Twee delen modern kunstenaars kristalglas, grote orrefors schaal, en vaas sevres France 14-26cm Cond:R/G
Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G
Elf diverse gekleurde glazen parfum flacons, diverse maten, kleuren en leeftijden 7,5-22cm. Cond:G
Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G
Glazen flacon met koperen stop en emaille beschildering, 18cm in goede staat
Twee x antiek waaierkristal, met 835 zilveren dop, boterstolp, en kaasstolp(minimale chip) ø16-ø21cm Cond:G
Kristallen hoedschotel, met zilveren hengsel, fraaie grote schotel met geschulpte rand, amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van een grote beugel met parelrand Jl: 1917 ø26x25cm cond. R/G chi...
Acht zeldzame Jugendstil Art Nouveau glazen met gouddecor, en geel violet florale beschildering omstreeks 1900, in goede staat 14,5x17cm. Cond;G
Biedermeier kristalglazen bowlpot met 835 zilveren dop en onderschotel(chips) 32cm Cond:R
Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...
Kristallen tafelstuk op zilveren voet met hoorn des overvloeds. Tafelstuk bestaande uit 2 kristallen glazen met bewerking geplaatst op zilveren voetjes versierd met dubbele parelrand. Geplaatst op ee...
Twee kristallen vaasje met zilveren voet, 835/000. Prachtige hoge kristallen vaasjes met geschulpte rand, en gefacetteerde bol geplaatst op een zilveren voet versierd met 2 parelranden. MT.: Hooijkaas...