Barend Brouwer 1827-1936, poldergezicht met koeien, olieverf op linnen 45x75cm. Cond:R/G
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Omgeving Jacob Jordaens, of navolger van, 17e eeuws, Jezus geboren met vele figuren, originele lijst, geparketteerd paneel, 122x92cm olieverf op paneel, Cond:R/G
Jan te Wierik, Hengelo 1954-2002, fantasie figuur, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Karl Wagner, Hollandse haven met figuren, olieverf op linnen 55x70cm Cond:G
Johannes Bosboom 1817-1891 Den Haag St Pieterskerk, leeuwen met figuren, aquarel met houtskool, verso etiket Bosboom tentoonstellingen, aquarel op papier Schravenhagen 1917 54x42cm Cond:G
W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 (Russische school) vismarkt met vele figuren, olieverf op linnen 78x88cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.
Schilderij gesigneerd Peter Lehmann 1885 Rehmagen-1961 Rehmagen, vissersvrouw en man wandelend op het strand. olieverf op linnen 77x120 Cond. G
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm Cond:G
C.A.V van Diggelen omstreeks 1900, mogelijk schuilnaam van de schilder Cor Bouter, schilderde voor diverse galerieen onder diverse namen, landschap met moeder, kinderen, paard, kip, koeien en bloesemb...
M. Salles 1886, 18e eeuws interieur met vele figuren, olieverf op linnen 100x65cm. Cond: G
Zeldzame antiquarische 23 delige Flora Londinensis (afzonderlijke nummers 1 t/m 23) door William Curtis Botanicus 1746-1799 Engeland, A new edition, enlarged by George Graves F.L.S London, printed for...
Zeldzame antiquarische 33 delige Floa Londinensis(afzonderlijke nummers, opeenvolgend) new series door William Jackson Hooker 1785-1865. plants indigenous to Great Britain, the discriptions by William...
Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Etienne Bouille 1858- 1933 Franse school, landschap met landgoed, vee met wasvrouw, olieverf op linnen 80x 52cm. Cond:G
Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
Jacob Simon Hendrik Kever, Amsterdam 1854-1922 Laren, vaas met bloemen, olieverf op linnen 53x44cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, boerderij, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Peter van den Braken 196-1979, landschap met boerderijen, verso Brabants landschap, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
A. van Lawick van pabst Fecit, romantische voorstelling met figuren, kader meegeschilderd mooie kwaliteit, sepia op papier 60x47cm. Cond:G
Louis Stutterheim 1873-1943 landschap bij Kortenhoef, olieverf op linnen 30x40,5cm. Cond:G
Helmert Richard van der Flier, Baarn 1827-1899 Hollands landschap met koeien boer en hond, olieverf op paneel 30x21cm. Cond;G
Sujatno Koempoel 49, 1912-1987, Indonesische markt met figuren, olieverf op paneel 28,5x20,3cm Cond:G
V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G
B. Höppe '75 Ferdinand Bernhard 1841-1922 Duits dorpsgezicht met watermolen en figuren, olieverf op linnen 37x48cm Cond:G
Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, boerin met koe, houtsnede op papier 19x14cm Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G
Anton Karssen 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel 70x49cm Cond:G
Monogram C.B.B omstreeks 1880, dame met mandoline, olieverf op linnen 45x58cm. Cond:G
D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G
H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
P.J.J. Bogaert 1807-1894 Duits riviergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x45cm. Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G
Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R
Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G
J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G
K.F Bombled 1822-1902, koninklijk paar op jacht, olieverf op linnen, oude bedoeking, 49x37cm Cond:R/G
Chris van der Windt 1877-1952 Leiden, landschap met sloot en bruggetje, olieverf op linnen 24x39cm. Cond:G
Klaas Gubbels '89 printed art nr 6, lithografie op papier, 60x53cm Cond:G