Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G
Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...
Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.
H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G
Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.
Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G
Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:R/G klein scheurtje.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.
Antiek Franse pendule omstreeks 1840 met mahoniekast, intarsia en 8 daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag 24cm. Cond:G (achterdeurtje mist)
Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G