30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Franse vergulde pendule 3534
Franse vergulde pendule
Startprijs 250 EUR
Westminster klok 3551
Westminster klok

35 EUR

Diverse Augenmande klokjes 3568
Diverse Augenmande klokjes
Startprijs 80 EUR
Art Nouveau klokje 3585
Art Nouveau klokje
Startprijs 100 EUR
Horloge met standaard 3602
Horloge met standaard
Startprijs 40 EUR
Pendule Frans 3619
Pendule Frans

125 EUR

Wandklok 3636
Wandklok
Startprijs 150 EUR
Antieke reiswekker 3649
Antieke reiswekker
Startprijs 60 EUR
Porseleinen klok 3666
Porseleinen klok

150 EUR

Eiken tafelpendule 3683
Eiken tafelpendule
Startprijs 40 EUR
Wekkertje 3700
Wekkertje
Startprijs 25 EUR
Mahoniehouten kabinet 4012
Mahoniehouten kabinet
Startprijs 1.900 EUR
18e eeuwse kussenkast 4029
18e eeuwse kussenkast

800 EUR

Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk 4046
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk

325 EUR

Ladenkast met spiegelopzet 4063
Ladenkast met spiegelopzet

130 EUR

Engelse Gatelake tafel 4080
Engelse Gatelake tafel

100 EUR

Ovale salontafel met vossenkop 4097
Ovale salontafel met vossenkop
Startprijs 400 EUR
Nachtkastje mahonie 4114
Nachtkastje mahonie

110 EUR

Engels stoeltje 4131
Engels stoeltje

50 EUR

Art Deco armleunstoel 4148
Art Deco armleunstoel
Startprijs 250 EUR
Notenhouten secretaire 4165
Notenhouten secretaire

330 EUR

Eikenhouten kastje 4178
Eikenhouten kastje

200 EUR

2 Eikenhouten nachtkastjes 4195
2 Eikenhouten nachtkastjes

100 EUR