Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parelcollier met briljant hanger
Startprijs 280 EUR

Parelcollier met gouden bolletjes, sluiting en hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels, versierd met 54 gladde gouden bolletjes, in het midden voorzien van een gouden hanger, ø 9 mm, in de vo...

RAM Colenbrander vaas, "Woelig"
Resultaat: 550 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 150 EUR

Fraai zilveren hengselmandje, 835/000, Zeskantig model versierd met landelijke taferelen met diverse figuren. Voorzien van een getorst handvat en met 2 klapdekseltjes jl.: O: 1898 7x5,5x8 cm. ca 63 gr...

Friese staartklok
Resultaat: 170 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.

Antieke schildpad dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G

2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.300 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR

Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G

2 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...

Franse vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G

Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit
Resultaat: 1.200 EUR

Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G

Engelse weegschaal
Resultaat: 25 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

Benen Dajak blaaspijp
Startprijs 30 EUR

Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G

Biedermeier Hollandse kast ca. 1830
Startprijs 600 EUR

Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.

18e eeuws Duits bord
Resultaat: 125 EUR

Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G

Dubbel gebogen commode
Resultaat: 330 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Quinze barokcommode omstreeks 1800, met bronzen beslag 4 lades en klauwpoten, in goede staat 87x91x56cm.

Porseleinen Empirestijl vaas
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.

Kast
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.

2 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G

Naaitafeltje
Resultaat: 135 EUR

Zeldzaam Empire mahoniehouten belijmde naaitafel, omstreeks 1820 met binnenwerk en vakverdeling, deksels met been, minimale fineerschade 75x40x49cm. Cond:G

Petrus regout kinderservies
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...

Zwart beschilderd kinderbankje
Resultaat: 180 EUR

Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.

18e eeuwse Chinese schotel
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R

3 Delen plateel
Startprijs 60 EUR

Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...

Zilveren hanger dolfijn
Startprijs 45 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een dolfijn met een Lapis Lazuli. ca 20 gr. Grootte 5x6cm. Nieuw