Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm.
Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G
Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.
Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.
Grote 17e-18e eeuwse Italiaanse kist met houtgestoken renaissance figurenvoorstellingen en ridders, origineel beslag, antiek slot en sleutel, originele patina, in goede staat 63x61x165cm. Cond:G
Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G
Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, in goede staat 110x128x64cm.
Zuid Duitse wortelnoten barok commode omstreeks 1780, vurenhouten corpus met bronzen beslag, in goede staat 82x105x54cm.
Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G
Antieke notenhouten (fineer) schrijfcommode omstreeks 1890 in Louis Seize stijl. 2 bovenste lades als schrijfgedeelte(schrijfblad en lade met dekselvakken) 5 lades, recentelijk professioneel gerestaur...
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, in goede staat, aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Antieke Franse neo Barokstijl wortelnoten 3 deurs kast, omstreeks 1920, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, mooi snijwerk in zeer goede staat, gebogen deuren en gebogen zijkant...
Antiek Franse Boulle secretaire omstreeks 1900, kwaliteitsmeubel met pallisander binnenleven, koperinleg in goede staat, emaille ebonisering , 2 delige vitrine opzet, zijkanten gebogen kleinere restau...
Originele eikenhouten Hollandse Louis Seize hoekkast, 2 delig met vuurverguld hoekbeslag, in goede staat 53x118x202cm.
Prachtige originele wortelnoten Hollandse Louis Quinze barok secretaire omstreeks 1800, mooi binnenleven, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, origineel beslag, in zeer goede st...
Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 204x54x135cm. Cond;G
Schitterende 18e eeuwse Louis Seize choffoniere met intarsia, vazen, lyra's, guirlandes, florale inleg, ook zijkanten, ringbeslag, in goede originele staat 160x150x105cm. Cond;G
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.
Prachtige 17e eeuwse lage tafel met ballustervormige poten, houtgestoken onderlinge verbindingen, 2 schuiflades, mooie patina. 60x165x65cm. Cond;G
Vergulde 18e eeuwse wandconsoletafel met gemarmerd houten blad, in originele ongerestaureerde staat 80x122x55cm. Cond:R/G
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Antiek Frans rozenhouten damesbureau met florale intarsia, omstreeks 1900, bronzen beslag en monturen, in goede staat 110x68x42cm. Cond:G
Hollandse wortelnoten fineer op eiken pastoorskast 17e/18e eeuw, uitneembaar, geheel met lades en schappen. Fineerschade en deur krom. 197x185x71cm. Cond;R
Italiaanse Barockstijl tabernakel secretaire, notenhout fineer en bandintarsia, stijlmeuebl 2e helft 20e eeuw 230x101x57cm. Cond:G
Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.
Negentiende eeuwse ovale tafel belijmd met satijnhout en rozenhout, medaillon en bandintarsia omstreeks 1870, in zeer goede staat 75x82x55cm.
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. 95x167x73cm. Cond:R
Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor, bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en salontafel(vossenkop) 140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Hoogwaardige klaptafel/schrijftafel met marquetteriefineer, florale inleg met bloemen, vogel en vlinder. diverse houtsoorten, in goede staat 70x69x51cm.
Groot antiek wortelnoten Louis Philippe rolbureau met hekwerk, mooi wortelnoten binnenwerk, lades en deurtje, minimale fineerschade, 150x145x81cm. Cond;G
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, wortelnoten en medaillon intarsia, beschadigingen fineer, 77x64x48cm. Cond;R
Bijzondere smalle eikenhouten Louis seize dubbeldeurs hoekkast, omstreeks 1800, in goede staat 158x34x49cm.
Antieke wortelnoten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat. 65x52øcm. Cond:G
Mooi antiek Engels eikenhouten kabinet omstreeks 1800 met benen sleutelgaten 4 deurs en 2 lades, in zeer goede staat 201x120x47cm.
Groot oud Frans schrijfbureau met bronzen beslag en florale intarsia, 3 lades, naar 18e eeuws voorbeeld 82x78x159cm. Cond:G
Duitse 18e eeuwse Louis Seize kist, eikenhout met notenhout en bandintarsia en origineel slot, in goede staat 90x120x65cm. Cond;G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Antiek Engels mahoniehouten laden dressoir omstreeks 1880, met 7 lades, in goede originele staat. 78x117x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse kersenhouten met mahonie 1 deurs vitrine met ranken en intarsia, 2e helft 19e eeuw, minimale fineerschade, verder in goede staat 126x97x34cm.
Hollandse eikenhouten Louis Quinze barokcommode omstreeks 1800, met bronzen beslag 4 lades en klauwpoten, in goede staat 87x91x56cm.
Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G
Antieke vurenhouten neo gotische 1 deurskast, omstreeks 1900 in goede staat 194x80x52cm
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 2delige hoekvitrinekast, slot mist en niet origineel, minimale beschadigingen, 195x90x56cm. Cond;G
Antiek Duits notenhouten dressoir, gründerzeit, omstreeks 1800, mooie volle zuilen en mooie paneeldeuren, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 100x145x60cm. Cond;G
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.
Prachtige Duitse laat Biedermeier essenhouten fineer naaitafel met wortelnoten binnenwerk omstreeks 1850, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 81x55x44cm. Co...
Duitse kersenhouten fineer biedermeier bijzettafel met bandintarsia, 21 e eeuw in zeer goede staat 76x57øcm.
Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia omstreeks 1960, zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, 200x197x60cm. Cond:G
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, I 1830 met sinkeldak en bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R
Zeldzame Jugendstil wortelnoten hangkast vaas motief met bandintarsia omstreeks 1920, 3 lades achter de deuren, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd. Duitsland, binnendeuren ook inge...
Twee delig antieke Engelse hoekkast, met intarsia, lijstwerk op ramen, in goede staat 167x46x45cm.
Bruin lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, koperen nagels en taps toelopende houten poten, in goede staat. 90x75x69cm.
Beschadigde Duitse mahoniehouten Biedermeier naaitafel in lyra vorm, omstreeks 1840 78x41x61cm. Cond:R
Antieke eikenhouten Franse vitrine opzetkast omstreeks 1880, 2 delig met getorste zuilen en snijwerk, in goede staat 188x144x45cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.
Antiek Engels mahoniehouten 1 deurs vitrinekastje omstreeks 1900, met bandintarsia, 106x55x36cm. Cond:G
Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.
Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 120x55 (90)x125cm, omstreeks 1780
Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia en mooi binnenleven, lades en vakverdeling, bronzen beslag, in goede staat, compleet met sleutels, 109x103x55cm. Cond:G
Mooi klein 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet, mooi snijwerk en bronzen antiek beslag, vergulde messing versieringen, lichte fineerschades. 226x156x60cm. Cond:R/G
Hollandse eikenhouten barokkabinet, Louis seize omstreeks 1780, met bronzen beslag en mooi snijwerk, restauratie noodzakelijk. 240x180x60cm. Cond;R
Wortelnoten garderobe met spiegel, lade en parapluhouders, stijlmeubel 20e eeuw, in goede staat 220x104x37cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R
Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering, in goede staat 106x65x80cm.
Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.
Hollandse 18e eeuwse notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G
Achttiende eeuwse Roccoco spiegel met vergulde bronzen kaarskandelaar, lijst deels overgeschilderd, behoeft restauratie. 80x50 cm Cond:R
Grote antieke Engelse mahoniehouten passpiegel, omgebouwd tot garderobe met rode velours en koperen haken, in goede staat. 195x80x35cm.
Antieke mahoniehouten bijzettafel (tiltop) 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in goede staat. 72x76x56cm.
Vier negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier Horrix stoelen, in rococo stijl, 97x55x45cm. Cond;G
Twee mooie Hollandse Willem III notenhouten krakeling stoelen met rocailles en floraal decor.Omstreeks 1870, in goede staat 95x46x50cm. Cond:G
Zeldzaam Empire mahoniehouten belijmde naaitafel, omstreeks 1820 met binnenwerk en vakverdeling, deksels met been, minimale fineerschade 75x40x49cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten klaptafel met lade, 19e eeuw Lyra vorm, in goede staat 75x84x54cm.
Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met lades en leder op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 76x40x20cm. Cond:G
Engelse wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 4 lades, in goede staat 73x102x45cm. Cond:G
Antieke Duitse kersenhouten Louis philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, 186x103x51cm. Cond:R/G
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier bonheur omstreeks 1860, in goede staat, krimpnaden, 190x116x48cm.
Prachtige Hollandse antieke mahoniehouten uitneembare kast met lade achter de deuren, omstreeks 1870, kwaliteitsmeubel, in goede staat 240x160x51cm.
Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen, in zeer goede staat 95x105x40cm. Cond:G
Eikenhouten Amsterdamse school stijl boekenkast, omstreeks 1920 met schappen en intarsia in deurpanelen. 197x110x40cm. Cond.:G
Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade 75x113øcm. Cond:R
Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Antieke Gründerzeit notenhouten bijzettafel, rondom met verguld messing beslag en onyx blad. omstreeks 1880. 81x41x35cm. Cond:R/G
Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.
Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R