Grote antieke bronzen sculptuur met beren. Door Anton Büschelberger. Mooie patina. Afm. 45x50x13 cm. In goede staat.
Grote zuid Duitse hout gesneden barok figuur met originele polychromie vrouw met druiven in de hand. Linkerhand mist twee vingers, verder in goede staat. Afm. 105 cm. Cond.: G.
Groot antiek bronzen beeld door P. Dubois. Paul Dubois, 1827-1905. Voorstelling van een Joodse jongen met kruik en Joodse ster die roept. Mooie patina. Afm. 68 cm. In goede staat.
Oude vergulde Chinese bronzen boedha 'Qing Dynastie'. Fijn bewerkt en met zegel gemerkt. Afm. 15.5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afm. 49 cm. In goede staat.
Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijschilderd, restauraties) Afm. 101 cm. Cond.: R/G.
Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.
Prachtige antieke bronzen figuur op marmeren basement. Ca. 1900. Voorstelling: Boeren jonge dame met mand en schoenen in haar hand. Gesigneerd L. Perzinka, Leon 1887-1903. Afm. 52 cm. In goede staat.
Prachtige antieke bronzen figuur door H. Moreau. Hippolyte 1832-1929. Titel: Reveuse. Dame zittend op boomstronk op messing basement. Afm. 44 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke strijdwagen op marmeren basement. Ca. 1930. Zware compositie metaal, verguld plated en bronskleurig gepatineerd (Frankrijk). Afm. 80x27x51 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afm. 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afm. 46 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Mooie patina en in goede staat. Afm. 18 cm. Cond.: G.
Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.
Groot antiek beeld, ca. 1900. Voorstelling van een meisje bij waterput. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. (Compositie metaal). Afm. 74 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door Christoph Voll, 1897-1939, Duitsland. Voorstellend: 'Zu Pferde mit schwierigkeit'. Mooie patina. Afm. 25 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afm. 24 cm. In goede staat.
Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afm. 38.5 cm. Cond.: R.
Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afm. 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afm. 13.5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur van een gallier met dolk en gespleten aambeeld en gebroken zwaard. Ca. 1890. Gesigneerd Kirchner, met gietstempel K. Afm. 46 cm. In goede staat.
Grote oude brons gegoten Winnetou met zilverbuks. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 71x49x20 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen beeld met zwart marmeren basement. Ca. 1900. Vissersvrouw met kind, zwart en wit. Afm. 68 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 'Hermes' op marmeren basement. (basement gelijmd). Ca. 1900. Mooie patina. Afm. 48 cm. Cond.: redelijk/goed.