34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'. 1268
D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'.
Startprijs 200 EUR
6 Delen Chinees porselein. 6251
6 Delen Chinees porselein.
Startprijs 80 EUR
Lotje Chinees (6x). 6244
Lotje Chinees (6x).

70 EUR

3 Duitse bierpullen 6237
3 Duitse bierpullen
Startprijs 50 EUR
Buffetkast met snijwerk, ca. 1800. 4108
Buffetkast met snijwerk, ca. 1800.

170 EUR

Eiken broodspinde 4101
Eiken broodspinde

250 EUR

2x beeld 'Christian Nonne'. 6230
2x beeld 'Christian Nonne'.
Startprijs 120 EUR
Zilveren tafelborstel. 425
Zilveren tafelborstel.
Startprijs 50 EUR
2x Gravure. 1261
2x Gravure.

80 EUR

Pop, 'Kestner', circa 1912. 2941
Pop, 'Kestner', circa 1912.

100 EUR

Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915. 2934
Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915.
Startprijs 150 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1254
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 100 EUR
Gembercoupe met zilver. 46
Gembercoupe met zilver.

185 EUR

Poppenwagen, 19e eeuw. 2927
Poppenwagen, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR
Zilveren bakje, 18e eeuw. 39
Zilveren bakje, 18e eeuw.
Startprijs 450 EUR
Witgouden oorhangers met briljanten. 32
Witgouden oorhangers met briljanten.

898 EUR

Platelen pot 6201
Platelen pot
Startprijs 80 EUR
Max Nagel 1218
Max Nagel
Startprijs 30 EUR
6 x Celadon vaas. 6194
6 x Celadon vaas.
Startprijs 80 EUR
2 Fayence klepkannen. 6187
2 Fayence klepkannen.

50 EUR

Naaitafel, Louis Philippe. 4065
Naaitafel, Louis Philippe.
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1211
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 50 EUR
J. Vos, 'Storm aan de kust'.  1204
J. Vos, 'Storm aan de kust'.

75 EUR

Zilveren lepeldoos 1906 389
Zilveren lepeldoos 1906
Startprijs 190 EUR