Antieke Franse 'S.F.B.J. Paris' (karakter)pop, nr. 236/6. Met papier maché todlerlijf, open/gesloten mond, en mohair pruik. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen 'Majestie Regt' pop van Kley Hahn. Circa 1907. Pop heeft prachtige antieke kleding en geleed lichaam. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Simon Halby' pop, nr. 1078/13. Circa 1895. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en antieke kleding. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' karakterpop, Nr.: 151. Circa 1912. Pop met oude schoenen en kleding. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Mooie antieke Duitse porseleinen 'Adolf Heller' pop Nr. 7.5. Circa 1900. Met pruik van echt haar en antieke kleding en schoenen. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke poppenwagen (3 wieler) met antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Pop gemerkt 'Wally 8 Limbach'. Made in Germany. Oude kleertjes. Circa 1920. Afmeting: 62 - 120 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop, Nr. 390 1.5. Circa: 1920. Pop heeft een echt-haar-pruik en een origineel gelede lichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antiek Duits porseleinen 'Ernst Heubach' pop, nr. 342. Circa 1926. Met pruik van echt haar, flirt ogen en prachtig papier maché lichaam en antieke kleding. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' pop, Nr.: 152. Circa 1912. Pop heeft vijf-delig lijf, haar beetje kaal. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...
Twee maal voor-oorlogs blikken speelgoed. Eén maal loc zonder tender, mechanisch. Circa 1920, Karl Bub/Nürnberg. Eén maal grote blikken auto met opdraaimechanisme, auto heeft merktekens op wielen. 'Ma...
Antieke blikken klimaap in kartonnen doosje met Lehmann beschrijving 'Climbing Monkey'. Aap niet gemerkt. Afmeting: 22 x 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.
Antieke Duitse 'Herman Steiner' porseleinen pop. Karakterhoofd, Nr.: 10. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen Duitse 'Adolf Wislizemus' pop. Nr.: 1. Circa 1910. Pop heeft gelede lichaam, oude kleertjes en hoed. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Rempel Breidung' pop, nr. 117/27. Circa 1900. Met geleed lichaam en pruik van echt haar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Heinrich Handwerck' pop, nr. 99/112. Circa 1900. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke 'Nippon' porseleinen pop. Circa 1915. Gemerkt met letters J.W. Pop heeft een vijf-delig babylichaam, een mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop (jongen). Nr.: 126. Circa 1915. 'Mein liebling baby'. Pop heeft vijf-delig babylichaam, perzikhuid en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Groot lot oude Duitse elastoline western-figuren. Bespeeld, sommige beschadigd (op tablet). Afmeting: 20 x 48 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van acht metalen speelgoed tanks 'Solido France'. Met drie verpakkingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Baehr & Proeschild' porseleinen pop, Nr.: 585. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig babylichaam, pruik van echt haar, en open, gesloten mond. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Kestner' pop, Nr.: 201 15½. Papier mache vijf-delig lichaam, mohair pruik. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop. Nr. 990. Circa 1925. Pop heeft pruik van echt haar, vilt kleding en hoedje. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 390. Circa 1900. Pop heeft pruik van echt haar, met hoed en kleding. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' (karakter)pop, nr. 329 B. Circa 1913. Baby-lichaam, pruik van echte haren, oude kleding. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'J.D. Kestner' porseleinen pop, nr. 154. Circa 1895. Met lederbalg lichaam, oude kleding, pruik van echt haar en porseleinen onderarmen. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen pop. Van porselein fabriek 'Mengereult'. Gemerkt 'P.M 914'. Circa 1917. Met papier maché lichaam, oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop, nr. 126, 'Mein lieblingsbaby'. Circa 1914. Pop heeft oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse of Duitse porseleinen pop met originele kleertjes in originele doos + extra kleertjes! Circa 1920. Pop heeft draaibaar hoofd op porseleinen buste en porseleinen onderarmen. Nr. 3. Afmet...
Lot diverse oude metalen dinky toys. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: circa 8 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kestner' pop, nr. 121. 'Mein kleine liebling'. Circa 1912. Pop heeft mohair pruik en oude kleding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer & Reinhardt' pop, nr. 126. Circa 1920. Pop heeft mohair pruik, flirt ogen en antieke kleding. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke 'Lenci' pop. 1931, 14 maart. Gekleurd meisje met geschilderde ogen en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Bähr & Proeschild' pop, nr. 585. Circa 1912. Pop heeft pruik van echt haar, bottisten doopjurk en papier maché babylichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee maal oud speelgoed. Eén blikken spaarpot. Circa: 1950. Eén spel 'Glocken Hammer' kaartenspel met dobbelstenen. Circa: 1910. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Alt Beck & Gottschalck' pop, nr. 1361. Circa 1912. Baby-lichaam, slaapogen, echt haar. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' Dreambaby-pop. Nr. 351/14K. Circa 1912. Pop heeft glazen ogen en doopjurk en een vijf-delig babylichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gelithografeerde blikken kindernaaimachine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 11 cm. In zéér goede staat.
Drie oude Annette Himstedt poppen in doos. 1992-1993, 1994-1995. Onder andere: Lowa etc. met certificaten. Afmeting: 73-84 cm. (dozen). In goede staat.
Twee oude Annette Himstedt poppen in doos. Eén maal Indiaan 1993-1994 (vlekken arm). Eén maal meisje met hoed 1993-1994 (goed). Afmeting: 75-84 cm. (dozen). In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse ijzeren poppenwagen met lederen zitting en blikken broodtrommel. Circa 1930. Afmeting: 60 x 67 x 30 cm. In goede staat.
Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.
Antieke 'Simon Halby' pop met gelede lichaam en pruik van echt haar, (Frans model). Gemerkt DEP. Circa 1920. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke schildpad pop. Nr.: 310/45. Duitsland, circa 1930 - 1940. Pop heeft pruik van echt haar en kleertjes. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' dreambaby pop, nr. 351/6/OK. Circa 1915. Met glazen ogen, aardewerk hoofd en papier maché babylichaam. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek kinderspeelgoed (divers). 20e Eeuw. Onder andere: Blikken speelgoed, celluloid, rammelaars, beursjes, domino spel etc.. Afmeting: 11 x 32 x 18 cm. ( in doos). In goede staat.
Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits gemerkte porseleinen karakterpop. Gemerkt 'M.B. 10'. Circa 1920. Pop heeft barst in achterhoofd, 7-delig papier maché lichaam en mohair pruik. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Antiek Duitse 'Bruno Schmidt' celluloid pop. Jongen, Philip. Pop heeft stoffen lijf en papier maché gelede armen. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' Dreambaby pop, nr. 351/2K. Circa 1926. Met papier maché babylichaam. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs, negen-delig, porseleinen kinderserviesje met olifanten decor. Circa: 1930. Ongemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Grote antiek pop, Duits porselein, ca 1920 Heubach Koppelsdorf 267.8 D.R.G.M. Thuringia, papiermaché lichaam en gipsen been. Kapotte vinger en teen, 57 cm. Cond.: Redelijk/goed
Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach Koppelsdorf nr. 342.3 ca 1930, met gelede lichaam. 49 cm. Cond.: Goed
Oude Duitse replica 'Kammer + Reinhardt' porseleinen pop met gelede lichaam. Tweede helft 20e eeuw. '114. C. Danies'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke stoommachines + accessoires. Eén grote 'Wilesco'. Eén 'Tsjechoslowakia'. Eén ongemerkt, ca. 1900. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelijke staat.
Negen antieke Duitse porseleinen poppenbustes met meisjesnamen (twee beschadigd) (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oude/antieke poppenkleding etc.. Afmeting: 50 x 27 x 30 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse poppen parasols met bewerkte benen grip. Eén maal met houten grip. Circa 1915. Afmeting: 42 - 68 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenpruiken voor porseleinen poppen. Afmeting: circa 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Groot lot diverse poppenhoofd-bedekkingen/hoeden. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse poppenmeubels. Twee maal dekselmand. Eén maal eikenhouten stoel. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.
Lot oud kinderspeelgoed. Onder andere: Poppenwagen met celluloid popje + rammelaar. Emaille kinderbord 'Molenaars kindermeel'. Popje in houder. Bromtol 'Germany U.S. Zone', Tasje. Afmeting: 12 - 23 cm...
Antiek porseleinen kinderservies met meisjes portretten, goud en florale decors. Genummerd. Circa 1915. Afmeting: 5,5 x 15 cm. In goede staat.
Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen Sultan met paard. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 25 x 15 cm. In goede staat.