Twee antieke gravures. 17e-18e Eeuw. Eén maal Libra , weegschaal, hand ingekleurd en met goud. Eén maal Vanno piu pelli di volpi che d'afini in pelliciaria. Afmeting: cia. 18 x 15 cm. en 14,5 x 14 cm...
Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.
W. Bonsall. 'Stadsgezicht New York'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Frans Baayens 1896 - 1970 Enschede. 'Twents landschap met ven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Geit in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 13,5 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram 'E.v.L'. Circa: 1880. 'Lezend kind met vis en katten' en 'Kind jaagd vis stelende katten weg'. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 43 cm. In goede staat.
Ten Holt ? 1926. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 54 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?
B.H. 1916. Olieverf op linnen. 'Stilleven'. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1920. Duitse School. 'Bergmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 31 cm. In goede staat.
Verso Otto Strathmann. Dusseldorf. 'Portret van een visser'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 70-er jaren. 'Meisje met bril'. Olieverf op papier. Afmeting: 33 x 40 cm. In goede staat.
J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Landkaart van Utrecht door Pierre van der Aa. (Pieter van der Aa, 1659 - 1733). Afmeting: 29,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Oosterse jongen'. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1950. Duitse School. 'Landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
R. Wendt. 1933. Duitse School. 'Stadsgezicht Furstenwalde a/d Spree (schild op lijst). Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Polderlandschap met molen en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.
R. Wildeboer. Gesigneerd. 'Rivierlandschap met boerderij en ophaalbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 57 cm.
H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.
L. Garrington. 'Landschap met windmolens' (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met citroen op tinnen bord'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
H. Röter ?. Twee gouaches op papier. (Duitse School). Oosterse gouaches op papier. 1x Egypte, en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen. Afmeting: 35 x 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. 'Hollands riviergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. 'Landschap met paarden en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 45 cm. In goede staat.
Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Antieke landkaart. 17e Eeuw. 'Monasteri Ensis et os Nabrugewsis Episcopatus Descripto Auctore Godefrido Mas'. Ingekleurd. (minimale vlekken). Gravure op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.
Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.
Martin van Waning. 1889 - 1972. 'Duinlandschap met boerderij en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 58 cm. In goede staat.
H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), olieverf op linnen, boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G
Gesigneerd Appel. 'Houten sculptuur met beschildering in Cobra stij naar Appel'. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Landschap met bollenveld'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakt. Boekje ter inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Schilder met zijn naaktmodel'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakte. Boekje ter inzage. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Feestdagenicoon met anastasis en 12 andere grote feesten. Russisch ca. 1900 32x25x1,5cm.
P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Berghof. Tweede helft 20e eeuw. 'Besneeuwd landschap met strohut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J.G. Duinster, 1967. 'Havengezicht op Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse school. 'Twee schotse terriërs'. Ets op papier. Afmeting: 22 x 25 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse school. 'Frans stadsgezicht met Moulin Rouge'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. J.M. Breyer ?(1855), Preyer?. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 33 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Kunststof gegoten modern kunstwerk. Circa: 1960. Afmeting: 42 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
T. Brunel ? of Bladel. 'Platbodems op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Vladimir Titov, 1948 Kaliningrad. 'Stilleven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk. ca. 1880. 'Italiaans dorpsgezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. In goede staat.
Constant. 1920 - 2005. 'Man met palet en penselen'. Nr.: 11/215. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perzikken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ursula Aubri. 1976 Enschede - Ootmarsum. Moderne compositie, 'Vogel op tak'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.
R.E. Partridge. Canada/U.S.A. 'Drie Geisha's'. Olieverf op paneel. Afmeting: 122 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Belgische school. 'Koeien in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 50 cm. In goede staat.
Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. 'Buurse beek met vrouw op brug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Nicolaas Steffelaar. 1852-1918. 'Eieren halen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
Karel Appel, 1977. 1921 - 2006. 'Abstracte compositie'. Nr. 1/100. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 75 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. 'Vaas met berberis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 41 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Originele houtsnede gedrukt door den uitgever. Houtsnede op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.
Fijn geschilderd Chinees rolschilderij met figuren in tuin decor. Aquarel met goudverf. Hoge kwaliteit. Aquarel op papier. Afmeting: 115 x 40 cm. In goede staat.
Van Noort. 'Strandgezicht Zandvoort met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. 'Duinachtig landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht met figuren op het ijs'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,4 x 14,5 cm. In goede staat.
Stien Eelsingh 1903 - 1964. 'Melkende boer'. Houtskool op papier. Afmeting: 60 x 53 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Door Herman Brood beschilderde melkbus met origineel certificaat van Koos van Dijk. Titel: ´Molkerei´. Acryl op metalen melkbus. Afmeting: 58 x 36 cm ø. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. 'Baas met hond'. Acryl op papier. Afmeting: 97 x 69 cm. In goede staat.
Willem Frederick Hulk. 1852 - 1906. 'Twee koeien in zomers landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 31 cm. In redelijk/goede staat.