Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met druivenranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 25 cm ø. In goede staat.
Vijf maal antiek Japans porselein. Vier maal (gemerkt) Kutani: Eén theepot, twee bolvazen en één kom. Eén maal Satsuma-vaas. Reparatie. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws 'K.P.M.' porseleinen servies met florale decors. Bestaande uit: Theepot, negen kop + schotels, koffiepot, elf gebaksborden, suikerpot. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws 'Samson' porseleinen borden met vogels en bomen decor. Twee borden chips. Afmeting: 23,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen schotels met tuin decors. Drie maal goed, één maal haarlijn. Afmeting: 3 x 27,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hoge kwaliteit handbeschilderde porseleinen tafel met florale en goud decors. Duitsland. Gemerkt 'P.M.P'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 46,5 cm. In goede staat.