Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai parelmoer belijmde heft. C. Mouwen Hofleverancier-Breda. In originele schede. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een albums met sigarenbandjes, een mooi oud album met ansichtkaarten en diverse andere boeken/documentatie.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met boulle inlegwerk en schildpad met vergulde bronzen capitellen. Inleg deels mist. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: ...
Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule met jager en jachthoorn. Zéér mooie vergulding! Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Grote oude Perzische loper blauw-creme, in goede staat Cond:G
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Knielende naakte vrouw. Mooie patina. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Klein antiek Chinees porseleinen waterpotje met Queng Long bodemmerk. Uiterst gedetailleerde beschildering met eenden in landschap decor en goudrand. Afmeting: 3 x 6,6 cm ø. In goede staat.
Engels Wedgwood Creme Ware porseleinen servies. Bestaande uit: 12 Eierdoppen, botervloot, 12 soepkommen, koffiepot, suiker + melkpot, 15 kop + schotels, dekselpot. Minimale beschadiging mogelijk. Twee...
Antiek porseleinen kinderservies met spelende kinderen voorstelling. Circa 1920. Onduidelijk gemerkt. Bestaande uit: Kopje, haarlijn + chips. Eén deksel, suikerpot, gelijmd. Afmeting: 4 - 10 cm. In re...
Drie maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Handbeschilderd, met florale, dieren en goud decor. Eén theepot, één kandelaar en één dekseldoos. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid Holland Gouda Breetvelt platelen vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 31 x 19 cm ø. In redelijke staat.
Zilveren Lapponia ring, 925/000, Sirene, ontworpen door Björn Weckström, ca 9,1 gram. ø 56. In goede staat.
Zilveren kapspelden, 835/000, in de vorm van een veer bezet met diamanten met een oudslijpsel met lange steekspelden. 4,5x9 cm. totaal ca 11,3 gram. In goede staat
Zilveren kapspelden, 835/000, in de vorm van een veer met lange steekspelden. 5,5x12 cm. totaal ca 17 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met camee en parels. Kleine sierlijke ovale hanger met strikken en krullen versierd met kleine pareltjes en een ovale camee. 34 mm. In goede staat
Lot bloedkoraal bestaande uit diverse vormen kleine kralen en een klein geelgouden slotje. Totaal ca 30 gram.
Gesigneerd Constant Artz. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
17e Eeuws herenportret in ovaal. Oudere restauratie + bedoekt. Afmeting: 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stein ? Circa 1930. Elegante dames portret. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: diverse kranten/documenten, enkele mouwbanden, kogelhulzen, kogels, etc.
18e - 19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten kist met messing beslag. Alleen slot vervangen. Afmeting: 66 x 60 x 119 cm. In goede staat.
Grote twee-delige eikenhouten winkelkast met originele messing grepen, drie glazen schuifdeuren en twaalf lades. Circa 1915. Afmeting: 260 x 200 x 35 cm. In goede staat.
Oude ronde Empire-stijl spiegel. 20e Eeuw. Met bolle spiegel. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.
Zilveren kurkentrekker, 833/000 MT.: M.W.Warris, Sneek 1836-1853
Geelgouden herenhorloge, 585/000, Pontiac, Automatisch herenhorloge met ronde kast, ø33mm, voorzien van een geschakelde gouden band. Lengte 21 cm. kastnr.: 1157166 66021. Bruto gewicht ca 54,5 gram. I...
Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swistaka teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Hollandse Jugendstil polychrome 'de Distel' vaas. Circa 1915. Met letters + genummerd. Zwaan met waterlelie decor. Drie chips uitsteeksels boven. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In redelijk/goede staa...
Uitgebreide Duitse 60-er jaren Märklin treinset met diverse wagons, travo, rails etc. In doosjes. Afmeting: 50 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, gemaakt uit gourmetschakels, breedte 6,5 mm., lengte 41 cm. met kapitolstok. Totaal ca 48,5 gram. Gedragen, verder in goede staat
Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Bijzondere zilver vergulde choker met diamanten. Choker met langwerpige plaatjes versierd met kobaltblauw emaille en bezet met een diamant met een oud slijpsel. De plaatjes zijn in een verlopend patro...
Zilveren choker, 925/000, Lapponia Björn Weckstörm, lang rechthoekig gecontourneerd model met staafjesketting. 8x5cm. Lengte ca 80cm. ca 56 gram. In goede staat
Prachtige choker van parels met diamanten hangers. Collier van 2 rijen kleine cultive parels, ø 4mm, verfraaid met 3 bijzondere hangers, goud met zilver en diamanten met een oud slijpsel. De hangers b...
Drie maal antiek Frans keramiek met figuren decors. Gemerkt. Circa 1900. Eén cake-schaal. Eén cake-dekselschaal. Eén melkkan. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.