Geelgouden hanghorloge met gouden collier, 585/000. Lang Gourmetcollier met hanghorloge met gefacettteerde rand, ø 27 mm. Lengte collier 80 cm. Totaal bruto gewicht ca. 37 gram. Breuklijn in wijzerpla...
Twee Japanse benen inro's. 20e Eeuw. Eén met bamboe decor. Eén met haas en libelle. Afmeting: 5,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Antieke messing blaker met cloisonne inleg. Circa 1890. Afmeting: 5,5 x 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Hendricus Anthonius Dievenbach 1901. 1872 - 1946. Boerin bij het koken. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 30 x 39 cm. In goede staat.
Zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op vierkante voet met 4 ovale pootjes. Een opengewerkt zilveren vaatje versierd met parelranden, voorzien van scharnierend deksel met greep. MT...
Antieke Duitse eikenhouten deelbare linnenkast met panelen. Circa 1840. Schappen later. Afmeting: 190 x 55 x 150 cm. In goede staat.
Drie gewatteerde Importa albums met postfris Nederland, 90-er jaren.
J. Le Blanc/A. Terhell. 1863 - 1949. Vissersvrouwen met platbodems op Zuiderzee-strand. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Oude antieke steendruk naar een schilderij van Morland, Engraved by W. Ward. Titel: Travelors. Steendruk op papier. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Twee 19e eeuwse doofpotten. Eén Jugendstil kopergeslagen houder met deksel. Circa 1910. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Zeven albums met Disney-zegels. Allen goed gevuld. Mooie collectie van wereld, met veel complete blokken op brief.
Twee vergulde bronzen tafellampen met glazen houders. Circa 1930. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Duitse blikken lineol militaire koets. Circa 1930 - 1940. Licht bespeeld. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek tin. Eén kraantjeskan, circa 1900. Eén vroege klepkan, 17e - 18e eeuw. Verbogen. Afmeting: 22 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Houten wandelstok met een fraai uitgewerkte greep, gemaakt uit zilver, 800/000, in de vorm van een hondenkop versierd met eikenblad. Hongarije na 1930. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Witgouden ring met een soort rozet, in het midden, bezet met een rond gefacetteerde smaragd, ø 4 mm, met daaromheen 10 briljant geslepen diamanten, tot...
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.