Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden hanghorloge met collier
Resultaat: 380 EUR

Geelgouden hanghorloge met gouden collier, 585/000. Lang Gourmetcollier met hanghorloge met gefacettteerde rand, ø 27 mm. Lengte collier 80 cm. Totaal bruto gewicht ca. 37 gram. Breuklijn in wijzerpla...

Lot van 2 Japanse inro's
Startprijs 120 EUR

Twee Japanse benen inro's. 20e Eeuw. Eén met bamboe decor. Eén met haas en libelle. Afmeting: 5,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Messing blaker met cloisonne inleg
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing blaker met cloisonne inleg. Circa 1890. Afmeting: 5,5 x 10 x 13 cm ø. In goede staat.

H. Dievenbach, Boerin bij het koken
Resultaat: 150 EUR

Hendricus Anthonius Dievenbach 1901. 1872 - 1946. Boerin bij het koken. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spettervrouw
Resultaat: 185 EUR

Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 30 x 39 cm. In goede staat.

Zilveren mosterdpot met blauw glas
Startprijs 325 EUR

Zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op vierkante voet met 4 ovale pootjes. Een opengewerkt zilveren vaatje versierd met parelranden, voorzien van scharnierend deksel met greep. MT...

Duitse 2-deurs eiken kast
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten deelbare linnenkast met panelen. Circa 1840. Schappen later. Afmeting: 190 x 55 x 150 cm. In goede staat.

3x Importalbums postfris
Resultaat: 40 EUR

Drie gewatteerde Importa albums met postfris Nederland, 90-er jaren.

J. Le Blanc/ A. Terhell, Visservrouwen met platbodems..
Startprijs 120 EUR

J. Le Blanc/A. Terhell. 1863 - 1949. Vissersvrouwen met platbodems op Zuiderzee-strand. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

Morland, Gravure
Startprijs 60 EUR

Oude antieke steendruk naar een schilderij van Morland, Engraved by W. Ward. Titel: Travelors. Steendruk op papier. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

3x Antiek koper werk
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek koperwerk. Twee 19e eeuwse doofpotten. Eén Jugendstil kopergeslagen houder met deksel. Circa 1910. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.

Karlsruhe plaquette
Startprijs 140 EUR

Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Familiewapen 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

7x Album met Disney zegels
Resultaat: 130 EUR

Zeven albums met Disney-zegels. Allen goed gevuld. Mooie collectie van wereld, met veel complete blokken op brief.

2x vergulde bronzen tafellampen, 1930
Resultaat: 70 EUR

Twee vergulde bronzen tafellampen met glazen houders. Circa 1930. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 25 EUR

Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.

Blikken lineol koets, 1930-1940
Startprijs 130 EUR

Duitse blikken lineol militaire koets. Circa 1930 - 1940. Licht bespeeld. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Koloniale tabaksset
Startprijs 40 EUR

Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Tinnen klepkan + Hollandse kraankan
Resultaat: 100 EUR

Twee maal oud/antiek tin. Eén kraantjeskan, circa 1900. Eén vroege klepkan, 17e - 18e eeuw. Verbogen. Afmeting: 22 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Pop, 'Heubach Koppelsdorf', 1914.
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.

Lampenvoet Dresden
Startprijs 80 EUR

Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Wandelstok met zilveren greep
Resultaat: 190 EUR

Houten wandelstok met een fraai uitgewerkte greep, gemaakt uit zilver, 800/000, in de vorm van een hondenkop versierd met eikenblad. Hongarije na 1930. In goede staat.

Witgouden ring smaragd en diamant
Startprijs 425 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Witgouden ring met een soort rozet, in het midden, bezet met een rond gefacetteerde smaragd, ø 4 mm, met daaromheen 10 briljant geslepen diamanten, tot...

Kop + schotel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.